Spune cum te-a ajutat roforum

AlexH

Merg pe strada catre Mine...
Membru personal
Administrative
Freelancer
SEO Expert
Pentru ca planul de aici Planuri Roforum pentru 2017 sa aiba sanse reale de realizare am nevoie de cateva randuri din partea voastra.
Chiar daca roforum are o vechime de aproape 2 ani, EU (@AlexH ) ajut comunitatea romaneasca online de foarte multi ani. Acum am nevoie de cateva randuri din partea voastra in care sa spuneti cum v-a ajutat roforum in afacere, viata personala, sa castigati un ban in plus, cum a fost experienta voastra cand ati cerut ajutorul, etc.

Aceste mesaje vor fi folosite pentru a arata investitorilor realizarile roforum pana acum, cum si cat a ajutat comunitatea romaneasca online. Personal stiu ca sunt foarte multe persoane acolo, dar fara o mica dovada scrisa nu valoreaza nimic in fata unui potential investitor, sau persoana care vrea sa ajute.

Nu trebuie scris academic ci asa cum puteti voi, doar sa fie sincer.

1. Cand ai primit ajutor, asa cu aproximatie
2. Ce tip de ajutor ai cerut sau ce problema ai avut
3. A reusit roforum sa te ajute sa iti ofere o solutie
4. Raspunsul a fost rapid sau a durat?
5. Cum a fost experienta ta cu roforum cand ai avut o problema
6. In urma ajutorului primit, viata, afacerea, relatia, veniturile tale s-au imbunatatit
7. Ai recomanda altor persoane roforum
8. Crezi ca ceea ce face sau vrea sa faca roforum este ok?

Sunt doar cateva idei si nu trebuie urmate exact cum le-am scris eu.

Implicarea, feedback-ul de la useri poate face diferenta intre reusita sau esec, asa ca va rog sa acordati 5 minute sa scrieti cateva cuvinte.

Daca poriectul roforum se realizeaza va creea locuri de munca, va ajuta multe persoane sa isi mareasca veniturile, sa aiba o independenta finaciara, sa devina mai buni, sa protejeze interesele publisherului roman, cursuri reale gratuite si desigur ca pune Romania pe harta ca toata lumea sa auda de noi.

Multumesc si sper cat mai multi sa postati cum ati fost ajutati de roforum.

Exista cateva persoane care cu ajutorul roforum, au ajuns la un venit de peste 5000 euro pe luna.
 
Salut , vreau sa Mulțumesc întâi lui @AlexH și lui @yepuras alexandra , pentru răbdarea care au avut-o cu mine. Aceasta comunitate roforum m-a ajutat foarte mult în nevoile mele în domeniu internetului , în urma cu ceva timp @yepuras m-a ajutat cu un site ce îl aveam atunci de seriale online cu sfaturile primite de la ea am ajuns în ap 3 luni de zile sa am vizite organice 1000+ pe site ul meu de seriale online. AlexH, aproape zilnic îl "bombardez" cu fel și fel de întrebări legate de promovare, seo , metode de făcut banii în cât sunt sigur ca printre alții zeci care îi pun probabil aceeași întrebare de fiecare data si-a făcut timp de a mi explica și mie pe înțelesul meu cum se fac banii în mediul online. Aceasta comunitate în frunte cu AlexH, pentru mine este un mare ajutor în nevoile mele de zi cu zi . Apreciez faptul ca faci o munca de voluntariat care sincer sa fiu din putinul tău timp liber , mereu ai găsit câteva minute și pentru noi "cei cu probleme" fapt pentru care îți mulțumesc enorm . Sper ca anul ce vine sa fi la fel de disponibil pentru cei care intradevăr întâmpină probleme online și mereu sa găsești o soluție așa cum ai făcut mereu sa ne ajuți . Cat despre proiectul ce îl ai în plan , sper ca va fi o reușită deoarece mulți de pe acest forum pricepuți sau mai puțin pricepuți își doresc un loc de munca !!! Va doresc tuturor Sărbători fericite alături de cei dragi vouă
 
Nu am decat cuvinte de lauda pentru roforum, dar mai ales pentru grupul de baza al acestui forum. De fiecare data cand am avut nevoie de ajutor, mi s-a intins o mana. Mentionez ca ajutorul a fost gratuit de fiecare data. Nu am platit decat ptr VIP si ptr ceva servicii oferite pe marketplace. Dupa ceva incercari de a castiga bani online (materializate in ceva castiguri, fireste) am ajuns, tot datorita celor citite pe roforum sau diverselor discutii private purtate cu membrii de baza, am hotarat si am si aplicat de fapt, sa las deoparte munca de a castiga bani online si sa ma dedic 100% proiectului de comert online.
Daca imi permiteti un sfat celor noi sau celor curiosi - nu incercati sa luptati contra-curentului - Faceti ceea ce va place cu adevarat si veti observa in timp ca toate in jurul vostru se aseaza in asa fel incat rezultatele vor aparea. Cand ajungi sa faci cu pasiune ceea ce faci nici oboseala nu mai e atat de chinuitoare.
La Multi Ani Roforum!
 
Sincer nu am făcut și nici nu fac bani cu sfaturi de pe acest forum, nu se prinde de mine, poate sunt prea bătrân, câștigul este doar câțiva prieteni virtuali gen Alex, yepuras, Ovidiu, Marius, consider că sunt mulțumit de această comunitate;)
 
Sfatul tău, Creed44, e bun pentru toţi.
AlexH, mai întâi mulţam că exişti. Ai creat un forum pe cinste.
Ne scuteşte pe mulţi de efortul de a căuta pe net informaţiile, de a le pune cap la cap pentru a le adapta nevoilor fiecăruia dintre noi. Avem aici toate informaţiile cerute şi la obiect.
Mulţumesc ţie şi echipei tale. Mi-aţi fost de mare ajutor când am avut nevoie.
Sărbători Fericite, că tot ne bat la uşă.
 
Chiar daca nu am inceput prin a fi ajutata datorita acestui forum , Alex a reusit sa ma lamureasca ca se pot face si bani online si inca de la inceput acum aproximativ patru ani am invatat 70 la suta din ce stiu de la el , restul search si citit pe internet .
Cert este ca pe acest forum intotdeauna vei gasi un raspuns la problemele tale si toate sunt in proportie de 90 la suta gratis , ai ocazia sa cunosti persoane noi care la randul lor cu timpul daca esti corect (a) iti vor deveni prieteni si te vor ajuta cu siguranta .
Ma bucur ca sunt pe acest forum si ca uneori am sansa ca la randul meu sa ajut pe altii la fel cum am fost ajutata si eu .
 
Ok sa vedem.
Cum m-a ajutat roforum.net pana acum, ei bine nu m-a ajutat chiar deloc, dar asta probabil din vina mea, desi sunt inregistrat pe forum de ceva timp nu prea am urmarit topicurile de aici. Dar ar mai fi ceva : lipsa topicurilor interesante, doar cativa membrii online, plus nu imi plac reclamele in exces.
Cat despre alex, aici este cu totul altceva, ma ajutat de nenumarate ori pe arenaweb si sunt sigur ca va realiza ce isi va propune. O sa incerc sa vizitez mai des forumul dar sincer pentru ca forumul sa devina atractiv trebuie sa ofere ceva atractiv. Metode, programe, boții etc. . Stii ce vreau sa spun...
 
Cum ma ajutat pe mine RoForum.net plus membri acestei comunitati. Hmm…
.. pai cam in felul urmator:
RoForum.net este pt mine Google…( de precizat sunt novice in mediul IT ,Online ,Web ,Hosting etc etc ).
.radeti sau nu..dar cand am o problema prima data o caut pe RoForum..nici de-cum Google.
70% din cunostintele care le detin pt a face ceva in mediul online , le detin de aici ...de pe RoForum...si de la membri acestei comunitati...care sunt exceptionali.
Lipsa timpului ma face sa fiu mai mult online doar de pe telefon..asta nu ma oprit sa fac ce trebuia sa fac.. am rezolvat orice problema cu ajutorul comunitati RoForum


Pt asta si toate ce vor urma..Multumesc RoForum ..Multumesc @AlexH ..Multumesc @Moderatori ...si nu in ultimul rand @Multumesc celor care ne pun la dispotie informatiele ce le gasim zilnic aici pe RoForum.
 
Loading...
Back
Sus