Sondaj - Cine castiga alegerile prezidentiale 2019?

Cine castiga alegerile prezidentiale 2019?

  • Klaus Iohannis - președintele în exercițiu

  • Viorica Dăncilă - prim-ministru și candidatul PSD

  • Dan Barna - candidatul Alianței USR-PLUS

  • Mircea Diaconu - candidatul ALDE și Pro România

  • Theodor Paleologu - PMP

  • Kelemen Hunor - UDMR

  • Ramona Ioana Bruynssels - candidatul cu porumbei

  • Cătălin Ivan - fost europarlamentar PSD

  • Alexandru Cumpănașu – unchiul Alexandrei

  • Altcineva


Rezultatele sunt vizibile doar după vot.

AlexH

Merg pe strada catre Mine...
Membru personal
Administrative
Freelancer
SEO Expert
Acesta este un sondaj pentru a vedea cine are sanse sa castige alegerile prezidentiale 2019.

3843
NU este nevoie sa postati un comentariu pentru a vota, insa daca alegeti sa faceti acest lucru va rog sa o faceti intr-un mod civilizat, cu bun simt si respect fata de alti useri.
Nu suntem pe maidan sa ne purtam ca niste animale in calduri.

Se accepta doar un vot per user si aceasta nu se poate schimba odata aleasa optiunea.
Votul este unul secret, adica nimeni nu stie (nici macar eu) ce optiune a ales fiecare dintre voi.

Daca aveti un video care intra in categoria Alegeri Prezidentiale 2019, va rog sa-l urcati pe acest canal: Video din Alegeri prezidențiale România 2019
 
Cred ca o sa fie cele mai dezechilibrate alegeri prezidentiale dupa foarte mult timp. La prima vedere, Iohannis pare sa castige detasat ...
 
Pentru mine Iohannis are cota 1.10 de castig(in opinia mea, nu zic de ce e pe platformele de betting). Daca ar fi sa pariez 1000 de euro, i-as paria pe el.
 
Acesta este un sondaj pentru a vedea cine are sanse sa castige alegerile prezidentiale 2019.
Acest sondaj este raportat la cine votam noi, sau la cine credem că va câștiga?
Edit. Am înțeles. In sondaj am ales Iohannis, el cred că câștiga. Nu are legătură cu cine as vota eu :cool:
 
Ultima editare:
Acest sondaj este raportat la cine votam noi, sau la cine credem că va câștiga?
Buna intrebare.
Presupun ca cine credeti ca va castiga. Acum pe cine votati cred ca este cu totul alta treaba.
As putea face un alt sondaj unde sa fie pe cine votezi.
 
Loading...
Back
Sus