Solutii Monetizare 2021

BGD1337

Active Member
Registered
Full Member
Salutare, as dori sa va intreb, voi cu ce monetizati traficul venit din facebook, cateva mii pe zi. Ce credeti ca ar fi mai rentabil, inafara de Google Adsense?
 
Încă lucrez cu adnow și mă plătește de fiecare data,acum nu știu ce să spun,dacă ai un trafic curat și nu încerci șmecheri sigur vei câștiga și tu cu adnow,dar daca crezi că vei face surfing sau generator de trafic, orientează te spre alta monetizare...eu sunt mulțumit de ei
 
Încă lucrez cu adnow și mă plătește de fiecare data,acum nu știu ce să spun,dacă ai un trafic curat și nu încerci șmecheri sigur vei câștiga și tu cu adnow,dar daca crezi că vei face surfing sau generator de trafic, orientează te spre alta monetizare...eu sunt mulțumit de ei
Salut, ma poți îndruma cu câțiva pași pentru adnow, am câteva pagini de fb destul de mari
 
Mai mult că sigur ai avut conversii la acel site cineva a plătit...cu 15 vizitatori nu faci nici măcar un cent pe zi indiferent de ce site de monetizare ai...
 
Arc is a two-sided marketplace. On one side of the market, websites buy a fast, low-cost peer-to-peer CDN. On the other side, websites make money by contributing bandwidth to the peer-to-peer CDN. Arc's widget provides access to both sides.
We turn bandwidth into dollars by uniting browsers into a distributed content network that we rent. Think screaming-fast BitTorrent for every website that's seamless and native to the web. Websites pay Arc to make their sites faster by serving their static content (images, videos, JS, CSS, etc) from Arc's global, distributed network of browsers instead of from slower, more expensive, centralized servers.
 
salut, a reusit cineva sa instaleze complet acest script pe un site (blogger), ma refer la punctul 3 Host Arc's Service Worker, din pacate nu platesc daca nu hostezi acel fisier pe site si la blogger nu am gasit cum sa il adaug desi widgetul live functioneza si am in balanta peste 5$ si tot asteptam sa trimita plata! multumesc
 
Loading...
Back
Sus