Situatie ciudata pe tiktok

AlexH

Merg pe strada catre Mine...
Membru personal
Administrative
Freelancer
SEO Expert
Era asta seara pe tiktok unde cautam profile sa dau follow pentru ca doar ce am facut contul. Contul meu este unul dedicat adultilor si cum dadeam scroll am dat like si follow la mai multe conturi.

Nu ma uitam la profil, ci la ce imi aparea pe discovery, daca video era pe nisa mea atunci like si follow.
Merg dupa o vreme la sectiune people you follow si vad un video cu o fetita. Imi zic... cum dracu a aparut asta aici ca nu i-am dat follow, e prea mica , asa ca am inceput investigatiile.

Fetita avea multe video cu ea, dar si video cu persoane adulte care se puteau considera +18 cel putin pentru varsta ei.

Imediat am dat unfollow la cont si mi-am scuipat in san. Daca traiam in America sau UK, in cateva zile era garda la usa mea.
In puii mei intrii pe un cont, pare ca este majora, discuti, sau pur si simplu dai like si apoi te trezesti cu garda acasa pe motiv ca esti pedofil si ca incerci sa o corupi.

Va imaginati daca parintii ei se uitau sa vada cine a dat like sau daca dadea follow back si ma vedea in lista, mai ales cu continutul care-l postez eu?

Bine ca am vazut la timp.
 
Loading...
Back
Sus