Site-uri cu subs in engleza si sursa pe netu.tv

Ade

Active Member
Registered
Full Member
Buna Ziua, dupa cum vedeti in titlu as vrea daca se poate sa imi spuneti si mie daca stiti site-uri care au sursa de la netu.tv si foarte important care au subtitrari in engleza....am tot cautat zilele astea si nu gasesc nimic ... sau in momentul in care caut pe global search la netu se intampla ceva de genu: Loom | Send a video. Not a thousand words.
multumesc anticipat... cu cat mai multe site-uri cu atat mai bine ... Va rog mult de tot ..
 
Ultima editare:
La supernatural chiar daca dai cautare la un ep exact iti va da toate episoadele. E un bug la cautarea pe supernatural. Dar pe 80-90% din seriale global search ar trebui sa mearga perfect chiar pe episod.

Sau intra pe Subtitles - download movie and TV Series subtitles si puneti singur subul in cateva secunde. Cauti sursa pe netu, o copiezi si pui subu de acolo in engleza.
am vorbit cu el in legatura cu global search -ul si l-a inbunatatit deci de acum o sa va dea exact ceea ce cautati chiar si la supernatural...da desigur ca asa o sa fac cu suburile dar daca era deja pe netu nu mai avea rost sa caut eu si sa le adaug....de asta incercam sa gasesc un site cu subs in engleza pe netu
 
Sfat: pune-le dimineata cand vrei si la circa ora 12 cauta iar alea fara sub, ca in general la ora aia a pus macar 1 persoana sub in eng la episoade. Iar la unele chiar nu apar suburile in eng pana la anumite ore sau a doua zi.

Daca cineva vrea sa le vada fix cand apar, parerea mea este ca se vor uita oricum in "direct la tv noaptea" sau la ce ora apar in America.

Dar tu stii mai bine ce prefera traficul tau si cand prefera sa vizioneze.
 
Loading...
Back
Sus