Site Upload Fisiere - Pay Per Download (plata per donwload)

Mariux

Member
Registered
Full Member
Salut , am un site de hosting fisiere HotUpload.eu destul de vechi (din 2015) , de curand am introdus si serviciu Reward (Pay Per Downloads)
- minimul de retragere este 5 dolari pe luna prin PayPal
- 1.000 downloads - $3.50 - Group A: United States, United Kingdom, Canada, Australia
- 1.000 downloads - $3.00 - Group B: Switzerland, Sweden, Spain, Norway, New Zealand, Netherlands, Italy, France, Finland, Denmark
- 1.000 downloads - $2.50 - Group C: United Arab Emirates, Turkey, Russia, Romania, Poland, Mexico, Japan, Ireland, India, Greece, Brazil, Belgium, Austria, Argentina
- 1.000 downloads - $2.00 - Group D: Afghanistan, Albania, Andorra, Belarus, Bolivia, Burkina Faso
- 1.000 downloads - $1.50 - Group E: American Samoa, Algeria, Aland Islands, Angola, Anguilla
- 1.000 downloads - $1.00 - Group F: Georgia, French Guiana, Estonia, Greenland, Guadeloupe, Saint Lucia
- 1.000 downloads - $0.50 - Group G: Aland Islands, Cyprus, Dominican Republic, Gibraltar, Grenada, Hong Kong, Iran, Israel, Laos, Liechtenstein, Lithuania
- 2 GB Upload limita fisier Cont Gratuit 10 GB Spatiu Stocare
- 1 GB Upload Neinregistrat
- 3 Dolari pe luna Cont Premium - 100 GB Spatiu - marime fisiere 6 GB - Viteza Maxima Download/Upload
- Pot fi urcate si filme in format Mp4 cu Subtitrare (.srt)
Pentru mai multe detalii colaborari , parteneriate etc. mesaj aici. in privat sau la [email protected]
 
Ultima editare:
incearca sa adaugi reclame in playerul video si introdu pay per view.. apoi incerci ceva parteneriate cu cei ce au site-uri de filme online..ar putea iesi ceva frumos
 
Sunt atatea gratis, nuatiu cune mai foloseste asa ceva, astea mergeau in 2010
Raven200155 , asa este sunt foarte multe site-uri gratis , dar nu toate platesc pt download, ma adresez aici celor ce detin site-uri de download muzica , soft , poze , scrituri ****** si chiar filme online ,
Principalul avantaj este ca poti vorbi direct cu adminul site-ului (probleme DMCA , spatiu , dimensiune fisier etc. )
 
Cu riscul de a fi injurat , tu promiti ca o sa ne platesti la download.. foarte frumos ... acum:
- Website partial tradus
- Nici macar nu este personalizat ( vezi ca ai lasat imaginile + textele de la thema originala de unde i-ai dat download )
- Hostingul tau lasa de dorit ( este un vps standard )
- Domeniu ieftin
- Debugging
Ai luat prima tema de pe net , ai modificat partial meniu si ceva cuvinte , si te-ai gandit daca zic ca platesc ( motiv pentru care ti-ai si facut n conturi pe n forumuri ) o sa strangi mii de unici la cpm si o sa crezi ca ce iei dintr-o parte dai in alta ... mai un cont inchis .. mai un abuz...
Toate textele din site sunt acelea de la thema originala de la faq , la termenii si conditi etc...
Preturile pe care tu le oferi le-ai facut concomitent cu cpm per tarile respective :))).
Tu chiar crezi ca noi suntem atat de idioti sa punem botul la asa ceva?
P.S nu ai nici o licenta cumparata ( nici macar thema nu ai cumparat... este ****** ) + Vezi ca mai ai multe la setting de facut
P.p.s ( Mai incearca )
Slogan: Romanul nu este prost
 
Cu riscul de a fi injurat , tu promiti ca o sa ne platesti la download.. foarte frumos ... acum:
- Website partial tradus
- Nici macar nu este personalizat ( vezi ca ai lasat imaginile + textele de la thema originala de unde i-ai dat download )
- Hostingul tau lasa de dorit ( este un vps standard )
- Domeniu ieftin
- Debugging
Ai luat prima tema de pe net , ai modificat partial meniu si ceva cuvinte , si te-ai gandit daca zic ca platesc ( motiv pentru care ti-ai si facut n conturi pe n forumuri ) o sa strangi mii de unici la cpm si o sa crezi ca ce iei dintr-o parte dai in alta ... mai un cont inchis .. mai un abuz...
Toate textele din site sunt acelea de la thema originala de la faq , la termenii si conditi etc...
Preturile pe care tu le oferi le-ai facut concomitent cu cpm per tarile respective :))).
Tu chiar crezi ca noi suntem atat de idioti sa punem botul la asa ceva?
P.S nu ai nici o licenta cumparata ( nici macar thema nu ai cumparat... este ****** ) + Vezi ca mai ai multe la setting de facut
P.p.s ( Mai incearca )
Slogan: Romanul nu este prost[/QUOTE
Putem sa il reportam?
 
Cu riscul de a fi injurat , tu promiti ca o sa ne platesti la download.. foarte frumos ... acum:
- Website partial tradus
- Nici macar nu este personalizat ( vezi ca ai lasat imaginile + textele de la thema originala de unde i-ai dat download )
- Hostingul tau lasa de dorit ( este un vps standard )
- Domeniu ieftin
- Debugging
Ai luat prima tema de pe net , ai modificat partial meniu si ceva cuvinte , si te-ai gandit daca zic ca platesc ( motiv pentru care ti-ai si facut n conturi pe n forumuri ) o sa strangi mii de unici la cpm si o sa crezi ca ce iei dintr-o parte dai in alta ... mai un cont inchis .. mai un abuz...
Toate textele din site sunt acelea de la thema originala de la faq , la termenii si conditi etc...
Preturile pe care tu le oferi le-ai facut concomitent cu cpm per tarile respective :))).
Tu chiar crezi ca noi suntem atat de idioti sa punem botul la asa ceva?
P.S nu ai nici o licenta cumparata ( nici macar thema nu ai cumparat... este ****** ) + Vezi ca mai ai multe la setting de facut
P.p.s ( Mai incearca )
Slogan: Romanul nu este prost


In primul rand , inainte de a posta ar trebui sa te documentezi mai bine !
- Website partial tradus - corect este partial tradus
- Hostingul tau lasa de dorit ( este un vps standard ) - Te rog fi mai explicit
- Domeniu ieftin - - nu stiu ce inseamna la tine domeniu ieftin sau ce dreaq e ala domeniu ieftin
- Debugging - nu stiu la ce te referi
Ai luat prima tema de pe net , ai modificat partial meniu si ceva cuvinte , si te-ai gandit daca zic ca platesc ( motiv pentru care ti-ai si facut n conturi pe n forumuri ) o sa strangi mii de unici la cpm si o sa crezi ca ce iei dintr-o parte dai in alta ... mai un cont inchis .. mai un abuz...
Deci tema NU este de pe net SCRIPTUL VINE GRATIS CU 2 TEME (daca nu ai habar despre ce e vorba, te rog sa numai ABEREZIi aiurea tot felul de Bazaconii)
Nu am colaborat si nu ti-am dat teapa si legat de contul inchis va multumesc ca cineva sa gandit sa ma raporteze pe nedrept la dezvoltatorul scriptului .
Pot dovedi cu mail-uri si cu paypal ca acel script a fost cumparat cu licenta.
Iar inainte de ma acuza ca acel script e ciordit de pe net ar trebui sa te documentezi mai bine!
Daca vrei eu iti pot dovedi ca am cumparat scriptul, dar tu imi vei returna bani pe script ! ($99.00)

Tu chiar crezi ca noi suntem atat de idioti sa punem botul la asa ceva?
Sincer nu stiu ce aberezi tu acolo , am postat aici pt colaborari/parteneriate etc. daca esti interesat putem sa discutam clauze conditi etc.
Nu am cerut un review la site ! ( dar multumesc pt critici unele corecte altele ABERATII , acuzatii nefondate, pe care te rog sa le dovedesti inainte de ma acuza de ciordeles/furaciune )

P.S nu ai nici o licenta cumparata ( nici macar thema nu ai cumparat... este ****** ) + Vezi ca mai ai multe la setting de facut
P.S SCRIPTUL (care vine gratis cu 2 teme) + PLUGINUL VIDEO SUNT CUMPARATE CU LICENTA !!!!! POT DOVEDI
Te rog sa aduci probe precum eu folosesc un script fara licenta , daca nu , ROG ADMINUL/MODERATORII ACESTUI FORUM SA ITI DEA BAN , pentru ca mi-ai adus acuzatii false nefondate si mi-ai stricat imaginea mea si a site-ului meu.
 
Ultima editare:
Hoti de ideei, cum o crezut asta ca ne-o trage si nu ne dam seama.
Prietene nu stiu ce dreaq aberezi tu acolo , nu ti-o trage nimeni, problema e simpla vrei sa colaboram ok, daca nu vrei sa colaboram e ok (e decizia ta suntem o tara democratica), nu trebui sa dezvoltam aici teoria conspiratiei , si alte prostii .
Si apropo te rog sa vorbesti frumos te respect am pretentia sa ma respecti , nu sunt 'ASTA' cu tine , ma cheama Marius si nu ma cunosti asa ca te rog sa vorbesti frumos , nu suntem aici la piata si nici nu cred ca ne permitem sa ne tragem de sireturi.
 
Ultima editare:
SCRIPTUL VINE GRATIS CU 2 TEME
Pot dovedi cu mail-uri si cu paypal ca acel script a fost cumparat cu licenta.
P.S SCRIPTUL (care vine gratis cu 2 teme) + PLUGINUL VIDEO SUNT CUMPARATE CU LICENTA !!!!!

nu vreau sa ma bag in discutie dar hotaraste-te, ori vine gratis ori e cumparat .....
daca te tot repeti ca poti dovedi, mai bine puneai dovada aici si gata, de ce sa te chinui atat de mult sa scrii ...
PS: (parerea mea) este script piratat, ai versiunea 4.2 care este din NOIEMBRIE 2015 ... daca il cumparai, aveai ultima versiune, dar nu, BETMEN BETMEN ...
 
SCRIPTUL VINE GRATIS CU 2 TEME
Pot dovedi cu mail-uri si cu paypal ca acel script a fost cumparat cu licenta.
P.S SCRIPTUL (care vine gratis cu 2 teme) + PLUGINUL VIDEO SUNT CUMPARATE CU LICENTA !!!!!

nu vreau sa ma bag in discutie dar hotaraste-te, ori vine gratis ori e cumparat .....
daca te tot repeti ca poti dovedi, mai bine puneai dovada aici si gata, de ce sa te chinui atat de mult sa scrii ...
PS: (parerea mea) este script piratat, ai versiunea 4.2 care este din NOIEMBRIE 2015 ... daca il cumparai, aveai ultima versiune, dar nu, BETMEN BETMEN ...
Scriptul costa 99$ si vine cu 2 teme (nu m-am exprimat eu corect) deci Eduard E cred ca din pacate te inseli
https://goo.gl/qwp6VY
:)
plata script.png
 
Ultima editare:
Da , l-am reportat eu la dezvoltatorul ce a creat thema deja.
Mersi ca m-ai reportat,nu stiam de ce am avut contul banat , acum stiu :):):)
p.s Daca colaboram si te tepuiam/furam nu eram serios intelegeam, aveai tot dreptul sa procedezi asa , dar sincer nu inteleg de ce unele persoane procedeaza asa , pacat , suntem romani si ar trebui sa fim uniti si in tara si in afara tari .
 
Ultima editare:
Ok am dovada mai sus ca scriptul este cumparat cu licenta, ce explicati trebui sa mai dau? in ce poziti fac sex , ce orientare sexuala am? ,daca iubita a avut orgasm? ce religie am ? cati frati surori am ? unde locuiesc ? cat castig pe luna in euro sau lei? cate limbi straine stiu ? unde muncesc? etc.
Mai are cineva intrebari sau acuzatii la care trebui sa raspund sa imi dovedesc nevinovatia, ca a inceput sa imi placa ;);););)
Mai are cineva de facut un report ceva ?
Ca inceput sa imi placa :)
 
Loading...
Back
Sus