Site Romanesc de video sharing

Unexpected server response received
E din cauza la cloudflare si presupun ca fisierul era mai mare de 100mb nu?
Acum am dezactivat cloudflare si va functiona upload acum la fisiere mai mari de 100mb.
 
nu este la upload. pur si simplu eroare apare cand vreau sa dau Sign Up

Edit: Gata :) merge sa-mi fac cont
 
Cativa dintre voi v-ati aratat interesul in participare activa la proiecte. Acum ca acesta este live sa vedem la cati au fost vorbe si cati vor trece la fapte.
Voi face prezentarea generala intr-un topic astazi.
Pai sa ne tinem de cuvant!
xlbWJHg.png

Si ceva sfaturi:
Schimba logo cu ceva imagine mai brandabila
Vezi iconurile din lista video, cel de adauga la favorite si cel vezi mai tarziu, ori nu sunt compatibile cu chrome ori pathul iconului nu e bun.
Si fiind un site cu targetul pe Romania atunci traducerea is a must.
Spor la treaba si mult noroc cu proiectul, sper sa il poti duce cat mai mult si sa fie un succes.
 
Pai sa ne tinem de cuvant!
Multumesc si confirm ca am primit banii.
Schimba logo cu ceva imagine mai brandabila
este in lucru acum. Am pus pe acesta sa nu apara cel default de la platforma.
Oricine poate veni cu o sugestie de logo.
Vezi iconurile din lista video, cel de adauga la favorite si cel vezi mai tarziu, ori nu sunt compatibile cu chrome ori pathul iconului nu e bun.
Le voi verifica sa vad care este problema.
Si fiind un site cu targetul pe Romania atunci traducerea is a must.
Am postat pe forum in caz ca cineva este interesta sa faca traducerea. Daca pana duminica cel tarziu nimeni nu se baga o voi face eu.
Spor la treaba si mult noroc cu proiectul, sper sa il poti duce cat mai mult si sa fie un succes.
Multumesc frumos. Daca suntem uniti atunci cu siguranta nu va muri si va inflori pe zi ce trece.
 
Pe social media am nevoie de promotori.
Pagina de facebook este aceasta
https://www.facebook.com/RoVideo/
Daca vreti sa va adaug ca editori sa postati continut sa o crestem va rog sa imi lasati adresa de email
Grupul este acesta

Se connecter à Facebook | Facebook
Va rog adaugi cat mai multi membri pe el sa-l facem mare.

Limita la upload per fisier va ramane pentru moment 99mb pentru ca este prin cloudflare. In zilele ce urmeaza voi decide daca ramane prin cloudflare sau pun pe normal unde limita de upload va fi pana la 2gb per fisier video.
 
as putea pune videouri de pe youtube, in general despre un joc care se joaca acum pe android?
 
as putea pune videouri de pe youtube, in general despre un joc care se joaca acum pe android?
In principiu da, mai ales daca aduce trafic, angajament dar trebuie să încerci într-un fel sa fie cat mai unice.
 
Cererea mea de a intra in grup e inca in pending. Dupa ce o aprobi aduc si eu cateva mii de romani
 
Ultima editare:
Cererea mea de a intra in grup e inca in pending. Dupa ce o aprobi aduc eu cateva mii de romani
Nu apare nimic la sectiunea cereri in grup.
Verifica daca ai dat la grup care trebuie sau spune id sa cuat in lista, poate e deja acceptat.
Plus cred ca sunt ceva probleme cu facebook, ca ieri cand postam la mine pe profil imi apare mesajul:
Postarea va aparea dupa ce un moderator din grup o va aproba. :D
 
Am dat cerere de pe 2 conturi
100015347952750
100026269777174
fb.png
 
Loading...
Back
Sus