Vand Site filme si seriale online pe pilot automat

AlexH

Merg pe strada catre Mine...
Membru personal
Administrative
Freelancer
SEO Expert
Doar pentru cei care doresc un site de filme si seriale online dar nu aveti timp de urcat fisierele pe net.

Ce primesti?

1. backup la site complet cu peste 12000 de filme si seriale, gata setat.

Dupa ce primesti fisierul backup, il dezarhivezi, urci pe hostul tau si poti merge la somn ca site-ul ruleaza singur. Acesta area deaja setat sure de unde copy filmele si seriale.

Pretul pentru non VIP este de 5 euro Paypal Gift. Pentru membrii VIP pretul este de 1 euro.

Nu ofer support la instalare, configurare, etc. Daca cineva doreste, va trebui sa platiti separat si este in functie de timpul care-l am la dispozitie. Slabe sanse sa aveti noroc asa ca mai bine incercati voi.
Nu este greu deloc, este exact ca orice alt site de wordpress. Install, activati pluginurile si editati site-ul dupa bunul plac sau il lasati asa cum este.

Timp de livrare de la confirmarea comenzi: 24 ore maxim.
yQc6rdA.png


Scriptul l-am cumparat acum cateva luni cu 50 euro si avea 1800 filme, iar acum are peste 12000.

Motivul pentru care-l vand?
Fac upgrade la site pe alta platforma superioara si self hosting.
 
Pentru cei care au cumparat si vreti sa aveti acces la wp-admin.

1. login la cu db cu phpmyadmin
2. click pe tabelul user si alege admin
3. schimba adresa e-mail la userul care are drept de admin
4. acceseaza site.com/wp-admin si click pe Resetare Parola
5. in cateva secunde sau minute vei primi parola noua pe e-mail.

Acum ai acces la site.
 
Presupun ca e posibil de la unele reclame, sau playere.
Jos ai link in care spui lu google ca este gresit.
Vezi ca sunt topicuri pe forum legat de reclamele inselatoare. Plus ai pus pe site ceva autolike sau ecva de genul?
 
Nici macar nu am pus fisierele de ftp, doar sql in wordpress nou. Nu inteleg de unde gaseste aia.
 
1. nu am idee de ce apare avertizarea pe ridfilm.
2. click update/reinstall wp din wp admin panel
3. apoi verifica sursa daca mai ai link de la ridfilm
4. iti reamintesc ca nu ofer support pentru acest produs. Scrie mai sus destul de clar.
5. din toti cei care au cumparat tu esti singurul care ai probleme.
 
Loading...
Back
Sus