site filme şi seriale online

Sunt 3 filme random.
 

Atașamente

  • smallseotools-1495458731.pdf
    44,1 KB · Vizualizări: 4
  • smallseotools-1495458695.pdf
    43,7 KB · Vizualizări: 0
  • smallseotools-1495458648.pdf
    44,3 KB · Vizualizări: 0
# Kosso, eu nu-ți critic munca..
Ți-am zis doar ce-ar trebui să îmbunătățești
Iartă-mă, dacă ți se pare original să te uiți la o propoziție și să schimbi 2 cuvinte, apoi să te uiți pe alt site la altă propoziție să schimbi alte 2 cuvinte și să faci o descriere,,,,,mii de scuze atunci...
Dacă-ți plăce să faci descrieri unice cum spui, ar fi indicat la seriale să faci pentru fiecare episod..Ar da mult mai bine...
 
# Kosso, eu nu-ți critic munca..
Ți-am zis doar ce-ar trebui să îmbunătățești
Iartă-mă, dacă ți se pare original să te uiți la o propoziție și să schimbi 2 cuvinte, apoi să te uiți pe alt site la altă propoziție să schimbi alte 2 cuvinte și să faci o descriere,,,,,mii de scuze atunci...
Dacă-ți plăce să faci descrieri unice cum spui, ar fi indicat la seriale să faci pentru fiecare episod..Ar da mult mai bine...
Foarte bine, acum da..îţi mulţumesc pentru informare. Conţinutul unic este creat prin sinonime uşor de găsit. Atât timp cât filmul are deja o descriere nu-i pot inventa eu una.
 
Vi se par identice?
Și cu asta închei căutările!
 

Atașamente

  • Snap 2017-05-22 at 16.17.45.png
    Snap 2017-05-22 at 16.17.45.png
    98,6 KB · Vizualizări: 8
  • Snap 2017-05-22 at 16.17.54.png
    Snap 2017-05-22 at 16.17.54.png
    73,5 KB · Vizualizări: 7
Eu nu stau să fac asta!
Deja din categoria de Animație 8 din 10 n-au descriere + multe servere din cele încărcare au fost șterse!
Nu stau să fac N verificări, eu nu vreau să-ti desconsider munca ( apreciez ce faci )....mi-am exprimat doar opinia, mii de scuze dacă te-a deranjat
 
Eu nu stau să fac asta!
Deja din categoria de Animație 8 din 10 n-au descriere + multe servere din cele încărcare au fost șterse!
Nu stau să fac N verificări, eu nu vreau să-ti desconsider munca ( apreciez ce faci )....mi-am exprimat doar opinia, mii de scuze dacă te-a deranjat
Din contra, apreciez. 8 din zece filme cum le numeşti tu au şi player 2, tocmai de asta. Încearcă să dai scroll în jos. Nu au descriere deoarece au fost uploadate pe o altă tema iar metoda pentru introducerea descrierii era diferită.
 
Loading...
Back
Sus