site filme şi seriale online

kosso

Active Member
Registered
Full Member
De curând am deschid un site de filme şi seriale online, subtitrate, nesubtitrate.. etc.
Fiindcă este dedicat publicului mă interesează părerea fiecărui vizitator al site-ului.
Cod:
https://filmehd-online.biz/
! Aştept păreri sincere.
 
Ultima editare de un moderator:
Pai este o tema standard grifus, nu prea avem ce sa comentam !
Acum fara suparare !
 
Pai este o tema standard grifus, nu prea avem ce sa comentam !
Acum fara suparare !
Site-ul este pentru filme şi seriale, nu promovez tema ci conţinutul. Când voi avea cui să o afişez, 10k-20k vizitatori, mă voi gândit la una premium. Ideea era referitor la ce îţi oferă site-ul în momentul de faţă, filme, reclame reduse..ecc. Îţi mulţumesc oricum pentru timpul acordat.
 
Salut!
Hai să-ți ofer și eu o părere
1. Deja ai greșit că ți-ai scris site-ul aici
2. Content copiat ce se găsește și pe alte site-uri
3. Sursele alea de Netu --- preluate prin openload nu sunt deloc ok ( ies mult în afara ecranului )
4. Părți bune: reclame momentan puține și pozele care-mi plac de la video
 
Salut!
Hai să-ți ofer și eu o părere
1. Deja ai greșit că ți-ai scris site-ul aici
2. Content copiat ce se găsește și pe alte site-uri
3. Sursele alea de Netu --- preluate prin openload nu sunt deloc ok ( ies mult în afara ecranului )
4. Părți bune: reclame momentan puține și pozele care-mi plac de la video
Este strict părearea ta. Te rog să-mi laşi 5 filme a cărei descriere o găseşti deja pe un alt site de filme. Prin grifus, atât timp cât nu voi găsi sau cumpăra o temă premium vor fi întotdeauna probleme cu playerele.
 
Site-ul este pentru filme şi seriale, nu promovez tema ci conţinutul. Când voi avea cui să o afişez, 10k-20k vizitatori, mă voi gândit la una premium. Ideea era referitor la ce îţi oferă site-ul în momentul de faţă, filme, reclame reduse..ecc. Îţi mulţumesc oricum pentru timpul acordat.

Hai sa fim sinceri, Descrierea nu o citeste mai nimeni, ca este unica este bine dpdv seo (p.t google) mie imi place sa aiba si trailer, cand aleg un film ma uit la trailer, sti zicala aia, americana parca este: "o imagine valoreaza ca o mie de cuvinte !"
 
Hai sa fim sinceri, Descrierea nu o citeste mai nimeni, ca este unica este bine dpdv seo (p.t google) mie imi place sa aiba si trailer, cand aleg un film ma uit la trailer, sti zicala aia americana parca este: "o imagine valoreaza ca o mie de cuvinte !"
Dacă descrierea nu ar citi-o nimeni, am copia toţi aceeaşi descriere unu de la altul. Total neadevărat. Fiecare are modul lui de a vizualiza un film, dacă tu scrii pe google "superman" înseamnă că deja ştii despre ce este acel film şi de ce doreşti să-l vezi. Părerea mea.
 
Dacă descrierea nu ar citi-o nimeni, am copia toţi aceeaşi descriere unu de la altul. Total neadevărat. Fiecare are modul lui de a vizualiza un film, dacă tu scrii pe google "superman" înseamnă că deja ştii despre ce este acel film şi de ce doreşti să-l vezi. Părerea mea.

Pai tocmai de aia, ca daca ai copiao, normal google ar da cu siteul tau de pamant, (sunt unele excepti nedorite de google), deci conteaza mai mult dpdv seo !
Iti zic parerea mea, desi cred ca este a multora !
 
1. Nu lista episoadele , fa pagina separata pentru fiecare, faci un serial si dupa faci pentru fiecare episod o pagina separata, nu la fiecare sezon..
2. Renunta la albul ala.
3.Uneori e prea mare latimea la sursa netu si depaseste dunga.
4.La filme sub playere e un spatiu mare alb.
5.Butonu ala de trafic.. muta-l.

Nici eu nu am un site perfect , dar la tine pe Grifus se pot modifica multe chestii fara batai de cap...
 
Pai tocmai de aia, ca daca ai copiao, normal google ar da cu siteul tau de pamant, (sunt unele excepti nedorite de google), deci conteaza mai mult dpdv seo !
Iti zic parerea mea, desi cred ca este a multora !
Aici vorbim despre dacă ai copia-o. Conţinutul este copiat sau nu?
 
1. Nu lista episoadele , fa pagina separata pentru fiecare, faci un serial si dupa faci pentru fiecare episod o pagina separata, nu la fiecare sezon..
2. Renunta la albul ala.
3.Uneori e prea mare latimea la sursa netu si depaseste dunga.
4.La filme sub playere e un spatiu mare alb.
5.Butonu ala de trafic.. muta-l.

Nici eu nu am un site perfect , dar la tine pe Grifus se pot modifica multe chestii fara batai de cap...
Mulţumesc foarte frumos pentru timpul şi părerea acordată.
 
Aici vorbim despre dacă ai copia-o. Conţinutul este copiat sau nu?
Nu stiu daca este copiat, am destula treaba sa stau sa verific daca altcineva copiaza descrieri de fime !
Intreaba membrul care ti-a zis asta, eu nu am verificat !

Ideea pe care ti-am zis este ca la orice film ar trebui si un trailer, parerea mea !
 
Nu stiu daca este copiat, am destula treaba sa stau wq verific daca altcineva copiaza descrieri de fime !
Intreaba membrul care ti-a zis asta, eu nu am verificat !
Ideea este că suntem doar buni să criticăm, nici el nu ştie dacă conţinutul meu este copiat. Garantez că nu este copiat, poţi verifica 10-20-30-40 filme unde descrierea are 100 unde nu ies alte site-uri decât cel care-l deţin eu..
 
Ideea este că suntem doar buni să criticăm, nici el nu ştie dacă conţinutul meu este copiat. Garantez că nu este copiat, poţi verifica 10-20-30-40 filme unde descrierea are 100 unde nu ies alte site-uri decât cel care-l deţin eu..

Pai vezi ca eu nu am afirmat ca Descrierea ta este copiata ! Eu am zis alte lucruri !
 
Pai vezi ca eu nu am afirmat ca Descrierea ta este copiata ! Eu am zis alte lucruri !
Salut!
Hai să-ți ofer și eu o părere
1. Deja ai greșit că ți-ai scris site-ul aici
2. Content copiat ce se găsește și pe alte site-uri
3. Sursele alea de Netu --- preluate prin openload nu sunt deloc ok ( ies mult în afara ecranului )
4. Părți bune: reclame momentan puține și pozele care-mi plac de la video
El a afirmat acest lucru.
 
Loading...
Back
Sus