Oferta Shoutout Pe Cont Instagram de 26K Followers

Iurra838

你为什么要浪费时间翻译这个?
Registered
Full Member
Salut,
Dupa cum unii din voi stiti, de ceva timp caut sa imi monetizez cat de cat contul de instagram.

Contul este nisa citate, are 26k followers si 2-3k likes per postare personala, variaza de la postare la postare. In unele cazuri se poate ridica si la 5k+, depinde cat de multe actiuni cere postarea de la utilizator.

Audienta :
Cod:
Tara :

Romania : 85%
Moldova : 7%
Germany : 1%
United kingdom 1%
Italy : 1%
etc.


Varsta :

13-17 : 24%
18-24 : 47%
25-34 : 17%
25-44: 8%
45-54 : 2%
55-64 : 1%
65+ : 1%


Gen :

Femei : 71%
Barbati : 29%

Propun urmatoarele oferte pentru utilizatorii roforum :

Postare (1 poza) 24h - 5 euro
Postare (1 poza)+ link in bio 24h - 6 euro
Postare (10 poze intr-un singur post) - 7 euro
Postare (10 poze intr-un singur post) + link in bio - 8 euro
Story (24h) cu tag la profilul tau- 5 euro
Story (24h) + link swipe up + tag daca ai cont - 7 euro

Sugerez celor care vor sa stoarca cat mai mult dintr-o postare sa ia optiunea de 10 poze iar 8-9 din cele 10 poze sa fie citate/ love stories/ memes etc. si 1-2 sa fie promovarea in sine, astfel multi utilizatori interactioneaza cu postarea si le este sugerata la mult mai multi oameni. Dar pana la urma e alegerea voastra.

Pozele le dati voi, deci depinde de voi sa le faceti cat mai user-friendly.
Daca vreti ca eu sa caut si sa aleg cele 8-9 poze si voi doar cele 1-2 care e promovarea propriu-zisa, atunci pretul o sa fie de 10 euro fara link si 11 cu link.

Daca intentionati sa veniti cu poze gen print screen la cont si doar textul "follow la x" mai bine nu o faceti, postarile de genul nu aduc urmaritori si doar pierzi tu banii, iar eu reputatia. Urmaritorul trebuie sa simta ca primeste ceva pentru actiunea sa, sa nu simta ca e inutil sa iti dea follow, trebuie sa ii dai un motiv.

Daca aveti o oferta la care nu m-am gandit, simtiti-va liberi sa o scrieti mai jos.

Ofer link in PM pentru cei interesati

Nu accept oferte adult sau fraude
 
Ultima editare:
Loading...
Back
Sus