Serviciul topup Trustly de la paypal

Jhonny

Trec prin viata cu zambetul pe fata !
Registered
Full Member
Salut, inainte era mult mai usor de folosit serviciul topup, acum iti cere Digipass sau a doua optiunea password si sms !
Sa intelegem ca Digipass sau a doua optiune le obtin de la banca ? Nu ?

Este foarte confuz acest serviciu si nu ofera informatii destul de explicite pe siteurile paypal / trustly !

Mai scrise si asta :
Acest serviciu este oferit de Trustly Group AB și nu de banca dvs. Informațiile dvs. de autentificare vor fi transmise de platforma de plată a Trustly, pentru a stabili o conexiune securizată, criptată, cu banca dvs. online și pentru a efectua acest transfer bancar din contul dvs., în numele dvs., și a vă confirma identitatea. Utilizând acest serviciu, sunteți de acord cu termenii și condițiile. Vizitați trustly.com pentru mai multe informații.


Ma lumineaza si pe mine cineva ? Multumesc frumos !
 
Daca ai internet banking folosesti datele de acolo, userul si parola de la internet banking. Pe ING acum 2 zile am depus eu in paypal si a fost foarte simplu, doar am introdus userul si parola de la homebanking.
 
Daca ai internet banking folosesti datele de acolo, userul si parola de la internet banking. Pe ING acum 2 zile am depus eu in paypal si a fost foarte simplu, doar am introdus userul si parola de la homebanking.

Mersi, merge ! Singura problema vad ca orice suma scriu, imi zice ca nu am fonduri suficente, desi bani in cont sunt destui !
O fi vreo limitare a banci sau ceva de genul am contul la BT ?
 
Nu cred, ai vreun cont de economii atasat la contul tau? poate ai cont de economii si incearca sa extraga banii din contul respectiv.
 
Nu cred, ai vreun cont de economii atasat la contul tau? poate ai cont de economii si incearca sa extraga banii din contul respectiv.

Nu stiu de ce, dar atunci aparea numai ca nu am bani in cont, vad ca se rezolva, imi apare contul de selectat si suma disponibila !

Mersi inca o data !
 
acest serviciu nu functioneaza cu raiffeisen bank desi banca e pe lista de topup, chiar raiifseisen a zis ca sistemele lor vor bloca incercarea de topup,am incercat eu si nu ma lasa sa fac topup prin raiffeisen,la alte banci din lista de topup nu stiu...
 
Mersi, merge ! Singura problema vad ca orice suma scriu, imi zice ca nu am fonduri suficente, desi bani in cont sunt destui !
O fi vreo limitare a banci sau ceva de genul am contul la BT ?
probabil sistemele banci blocheaza incercarea de topup ca la raiffeisen ..
 
acest serviciu nu functioneaza cu raiffeisen bank desi banca e pe lista de topup, chiar raiifseisen a zis ca sistemele lor vor bloca incercarea de topup,am incercat eu si nu ma lasa sa fac topup prin raiffeisen,la alte banci din lista de topup nu stiu...

La mine a fost ceva ciudat, pana la urma nu m-a lasat sa iau 90 euro, dar am luat din parti, o data 45, o data 35 si o data 10 euro, nu m-a lasat nici macar sa iau 60 sau 50, sau sa iau 45 cu 45 E, nu stiu de ce !
 
Loading...
Back
Sus