Servicii oferite de Globehosting

dani67

Active Member
Registered
Full Member
Mi s-a-ntâmplat să schimb adresa de contact în whois şi să fie greşită. După 2 săptămâni, m-am trezit cu domeniul suspendat. Şi tocmai într-o zi de duminică. Am scris firmei de mai sus, pentru că de la ei am domeniul, şi am încercat să aflu care e problema pentru că nu ne-am dat seama de la început. Nu mi-au răspuns. Ne-am dat noi seama care e problema, am încercat să schimbăm, nu se putea. Le-am scris că nu putem face modificări, nu ne-au răspuns. Le-am scris ce să-mi modifice, au trimis mailul de confirmare. Le-a trebuit 6 ore. Apoi le-am pus o altă întrebare, ca să ştim la ce să ne aşteptăm, nu să stăm ca proştii cu ochii pe monitor. Nici acum nu am primit răspuns. Au mai trecut 6 ore.
Nu există comunicare, păcat. Va trebui să ne mutăm domeniul în altă parte.
 
Am avut si eu probleme in trecut cu aceasta firma si am renuntat pentru ca serviciile lasa de dorit. Problema mea a fost cu cateva domenii .ro inregistrare de ei.
Acum depinde ce perioada de gratie ai pentru a recupera domeniu, daca nu exista, atunci va trebui sa astepti 90 zile pana il vei putea recumpara sau e posibil sa iti ceara o taxa destul de mare pentru restore.
Maine la prima ora suna si vezi ce rezolvi.
 
Loading...
Back
Sus