Se poate face bani online fara a detine nimic?

AlexH

Merg pe strada catre Mine...
Membru personal
Administrative
Freelancer
SEO Expert
Acesta este un studiu unde putem contribui cu totii.

Tot ce iti trebuie este o conexiune la internet, asta e singurul lucru care vei plati din buzunar, restul doar munca din partea ta.

Fara domeniu, găzduire, site.
Te vei folosi doar de resursele, informațiile deja existente online pentru a face bani.
Cine se baga la studiu?
Chiar daca nu vreti să participați, va puteti experimenta opinia legat de aceasta, indiferent care este aceasta.

Cred ca poate fi un studiu foarte bun pentru ca sunt foarte multi care nu isi permit nici macar o investiție de 22$ pe an pentru a începe ceva.

Apoi stiu ca sunt unii pe aici care deja fac bani frumoși pe acest principiu.
Daca vor sa împărtășească experiența lor ar fi súper.
 
Prin speculatii de bitcoin ( cryptomonede) . Iti trebuie o suma de investit... cred ca in jur de 1000 de euro pentru inceput si te apuci de treabă fără a avea host, site etc. Însă așa cum spuneai și tu trebuie să fii bun.
E ceva riscant dar se pot face bani frumoși fără bătai prea mari de cap.
 
Iti trebuie o suma de investit... cred ca in jur de 1000 de euro pentru inceput
Investitie zero
Doar o conexiune la net si atat, plus timpul si munca ta, care trebuie sa existe.
 
Acesta este un studiu unde putem contribui cu totii.

Tot ce iti trebuie este o conexiune la internet, asta e singurul lucru care vei plati din buzunar, restul doar munca din partea ta.

Fara domeniu, găzduire, site.
Te vei folosi doar de resursele, informațiile deja existente online pentru a face bani.
Cine se baga la studiu?
Chiar daca nu vreti să participați, va puteti experimenta opinia legat de aceasta, indiferent care este aceasta.

Cred ca poate fi un studiu foarte bun pentru ca sunt foarte multi care nu isi permit nici macar o investiție de 22$ pe an pentru a începe ceva.

Apoi stiu ca sunt unii pe aici care deja fac bani frumoși pe acest principiu.
Daca vor sa împărtășească experiența lor ar fi súper.
Bineînțeles. Video-chat-ul cum crezi că se extinde? Iar apoi noțiunea de follower... mulți followers, apariția publicității iar banii încep să se producă. Mai jos de postarea mea e o publicitate la ceva aproape comestibil iar site-ul pe care postez acum face bani din asta. În principiu, scopul internetului este de a scoate bani, cu toate că la începuturile sale nu era așa. Lumea se mută din ce în ce mai mult online iar asta e o mare problemă, devenim niște hibrizi...
 
Linkuri affiliate pe social media, mai ales dacă crești conturi pe us/fr/uk
Companii sunt câte vrei care acceptă fără site, doar depinde de nișa pe care o alegi, trebuie și tu să alegi ceva ce se vinde scump.
Totul depinde acum de imaginația ta
 
Informatie este multa si cu putina ingeniozitate se poate face multe.
Se intelege ca iti trebuie conturi peste tot, orice retea sociala, forum, site care iti permite sa contribui.
Cand X cere ceva tu esti pe faza si ii furnizezi informatia prin metoda care iti permite sa castigi ceva.
Site se poate face fara probleme si cu zero investitie.
Un blog se poate face gratis si exista multe platforme care chiar te platesc sa postezi.
 
Va dau si eu o idee, dar necesita ceva keyword research, ceva retea cpa sa fie in linie cu keywordul pe care vreti sa mergeti, si mai apoi faceti articole pe parasites, cum e medium.com, quora and so on, astea rankeaza foarte repede si fara backlinks, in felul asta nu aveti nevoie de gazduire si/sau domenii.
 
Loading...
Back
Sus