Se cauta moderatori

AlexH

Merg pe strada catre Mine...
Membru personal
Administrative
Freelancer
SEO Expert
Caut moderatori pentru forum. Cei care sunt acum sunt ocupati cu altele si nu modereaza, asa ca am nevoie de cateva persoane care sa modereze cand nu sunt eu, au daca vad ceva gresit inaintea mea.
Azi am fost plecat si acum a trebuit sa sterg cateva postari, sa sanctionez cativa useri si chiar 2 bannuri.
Daca esti interesat si stii regulile, aplica mai jos. Voi alege 2 moderatori general care intra cel putin odata pe zi.
Apoi mai sunt disponibile categorii care nu sunt asa populare de care sa va ocupati.
1-2 moderatori maxim per categorie.
 
RoForum este al 4-lea cel mai accesat site de mine. Facebook este al 6-lea. Doar ca ma simt prost ca nu am citit regulamentul. Sunt genul care bifeaza ca a citit si trece mai departe.. Si care scoate stick-ul fara sa mai dea safely remove... Dar cam toate spun acelasi lucru... plus ca unele sunt lungi si plictisitoare.. La adsense a fost singurul pe care l-am citit. De vreo 3 ori cred... si tot am fost banat..de 2 ori :p
 
Doar ca ma simt prost ca nu am citit regulamentul
Nu este mare si nici complicat. Sunt aceleasi reguli de bun simt care trebuiesc respectate peste tot.
Te gandesti asa: Daca ar fi al meu, pentru al tine curat, ce masuri ar trebui sa iau?

Vezi ce simplu este?
De vreo 3 ori cred... si tot am fost banat..de 2 ori
Adsense este ca o gaura neagra, orice ai face nu mai poti iesi la lumina. Odata si odata te inghite.
RoForum este al 4-lea cel mai accesat site de mine
Multam frumos si ma bucur.
Facebook este al 6-lea
Na ca te-am facut faceboook. Hehehehe
 
Daca mai este nevoie, poti conta si pe mine. Cel putin 2-3 luni am timp sa intru cel putin de 2 - 3 ori pe forum/zi sa mai arunc 1 ochi sau 2 pe forum.
Chiar inainte sa scriu acest mesaj am re-citit regulamentul...
Numai bine.
 
Asa cum am explicat mai sus, e nevoie cand nu sunt online si unii incearca sa profite, sau daca vezi ceva inaintea mea, sa sanctionezi.
Orice timp de spam direct sau mascat, inselatorie, ducere in eroare se sanctioneaza fara drept de apel.
 
Pentru asta am dat reply aici...eu pot intra atat ziua cat si noaptea tarziu si vad 2-3-4 online.
Cum consideri tu.
 
Si eu.

Totusi pt moderare ar fi indicat acele persoane care stau degeaba acasa gen handicapati fara picioare etc iar un procent din profit sa le revina lor...
 
Ultima editare:
De ce? in urma unui accident la coloana sunt o astfel de persoana!!!!!!!!!!!!

Sunt user softpedia, coputergames, roportal, tpu etc cu mi de postari si am citit de zeci de ori regulamente...!!!
 
Imi pare rau
De ce? in urma unui accident la coloana sunt o astfel de persoana!!!!!!!!!!!!

Sunt user softpedia, coputergames, roportal, tpu etc cu mi de postari si am citit de zeci de ori regulamente...!!!
Imi pare rau sa aud asta. Legat de profit, formurile nu prea fac. De obicei aici se aduna informatiile pentru a-i ajuta sa faca bani, pe cei care doresc acest lucru.
Daca tot esti in situatia asta exceptionala, poate fi un bun prilej sa folosesti timpul nu doar pentru socializare.
 
Alion cu tot repectul, te rog frumos sa ne respecti si sa nu imi mai stergi mesajul lasat de mine in postul tau. Eu cred ca ti-am dat dovada de bun simt....esti la a 3 a gresala...
Te rog frumos sa te potolesti....la urmatorul mesaj lasat aici, vei sta pe bara 2-3 zile. Poti sa citesti 1 milion de regulamente, atata timp cat nu il citesti pe al nostru este egal cu 0...Si apropo, nu prea se vede ca esti sicializat cu regulamentele dupa cum lasi mesaje.
Te rog sa lasi timpul sa isi spuna cuvantul, ma fa mesaje...incearca sa ajuti cu informatii utile apoi postezi aici. Aici nu mergem pe santaje sentimentale sau pile.

Ps: Imi pare rau pentru tine cu accidentul, hai sa ne respectam reciproc!
 
Ultima editare:
Si eu.

Totusi pt moderare ar fi indicat acele persoane care stau degeaba acasa gen handicapati fara picioare etc iar un procent din profit sa le revina lor...
De asta suntem toti aici...sa invatam sa facem profit.. sa invatam sa lucram pt acel profit....putin sau mult...nu cred ca daca cineva sta degeaba acasa ( exprimarea ta ) face profit. Crede-ma am incercat..am stat degeaba si nimic...nici urma de profit.
Si daca stai acasa trebuie sa muncesti putin pt acel profit.
Iar in legatura co moderatul...doar @AlexH iti poate raspunde.
Dar nu te gandi la profit din moderare.

In rest numai bine si bine ai venit in comunitatea RoForum.
 
Loading...
Back
Sus