Script Postare Facebook

Eu am folosit mult timp Mass Planner pentru a administra conturi fb(se pot adauga si alte feluri de conturi,instagram,twitter,pinterest etc), pentru a le mentine active ,actiuni gen likes in news feed, likes+comments pe paginile setate de mine, auto accept friends,auto accept members in groups, contact accepted members,find groups,join groups,unjoin groups, posts in groups etc.
Iti faci campanie cu fiecare cont fb pt a posta in grupurile in care e inscris. Incarci in campanie toate postarile, cu titlu+link+imagine sau video, setezi la ce interval sa posteze.... setezi sa re-adauge in lista postul postat ...si va rula non-stop asa.....Contul va alege aleatoriu grup in care sa posteze si va mai posta pe acelasi grup abia cand a terminat de postat pe toate celelalte grupuri.
Dar trebuie setat sa posteze smart,incepi cu 4 postari/zi timp de o saptama, apoi dublezi, si tot asa, pana ajungi la 40-50 postari/zi cu fiecare cont... altfel,risti sa ti se suspende temporar dreptul de a posta in grupuri.
Pt 10$/luna eu zic ca merita.
 
Eu am folosit mult timp Mass Planner pentru a administra conturi
Din pacate ofera doar 2 conturi per retea sau maxim 4 daca platesti 45$ pe luna. Daca puteai folosi toate acele conturi pe o singura retea, atunci mai mergea, dar cel putin pentru mine nu merita banii.
Pe romania nu exista mare activitate pe alte retele in afara de facebook.
Pe exten merita daca ai conturi bune.
 
Din pacate ofera doar 2 conturi per retea sau maxim 4 daca platesti 45$ pe luna.

Nu nu nu, nu esti bine informat... cum 45$/luna pt 4 conturi?
Eu platesc 10$/luna , si am cumparat modul pentru a folosi conturi nelimitate( programul tine si 500 conturi, depinde de serverul pe care il pui..pe pc nu recomand)... modulul se plateste o singura data, e pe viata... nu mai stiu exact cat am platit pt modul, pt ca am cumparat mai multe module, dar cativa zeci de dolari oricum, se merita !
Odata ce ai contul creat poti vedea toatemodulele si toate preturile, eu nu le mai vad ca imi spune ca le am deja activate.
Eu am discutat cu support-ul cand aveam doar free trial-ul, i-am spus ca as vrea sa vad cum functioneaza programul cu mai multe conturi, si mi-a activat gratis modulul cu conturi nelimitate ca sa testez.... am vazut ca e ok si dupa vre-o luna am platit modulul.
Sunt foarte ok baietii de la support (unul e roman.. cred ca el a si creat programul).

La un moment-dat am vrut sa trec la alt nivel, sa folosesc mai multe programe Mass Planner ,fiecare program pe cate un server. Si am intrebat daca imi face reducere la abonament si la module. Mi s-a spus ca modulele nu le mai platesc, platesc doar cate licente de program vreau (ex 5 licente x 10$).
Deci cine doreste isi poate face cont,cumpara modulele de care are nevoie, apoi se poate combina cu alti prieteni pt a cumpara mai multe licente , avand deja modulele activate.
 
Nu stiu de care program vorbesti tu, dar eu ma refer la acesta de mai jos unde este exact cum am spus. Sunt cateva programe care fac ce spui tu si cred ca am postat aici pe forum. Costul parca este de 29$ per licenta si face ce ai spus mai sus.
Faza este ca nu e pentru oricine un astfel de program.
Unele pentru o buna functionare au nevoie de proxy bun, cont premium de captcha si multe altele, iar la final costul e destul de mare.
e36cd1a9a0054f649ff906b841c9ab3c.png
 
Da, despre acest program vorbesc si eu.
Am cautat si am gasit intr-un tutorial lista cu preturile modulelor...(pt ca mie nu mi le mai afiseaza,ca le am instalate)
Abonamentul lunar al programului - 9,95$
Unlimited accounts 70$ ... adaugi cate conturi vrei
Friends Backup 15$ - daca faci conturi cu 5000 prieteni si iti cere Friends Verification :). Modulul salveaza toate pozele prietenilor si isi face treaba cand fb cere aceasta verificare.
Account Actions 15$ - face contul sa para ca e folosit de un om, da like-uri in news feed,auto-accept prieteni noi,click pe notificari sa le faca "citite",click me mesaje sa le marcheze "citite", ciupeste prieteni random...
Si altele module ....
La 3 module cumparate iti ofera 20% discount... deci astea 3 le-ai lua cu 80$, plata o data,nu lunar.

Am facut si screenshot-uri cu ce am spus mai sus (costul modulelor, dovada plata 9,95$ pe paypal), dar m-am gandit ca nu are rost la aglomerez postul cu poze.
Programul este genial pt a posta in grupuri. Daca cineva si-l cumpara si are nevoie de ajutor si am timp, il ajut .Nu am nimic de castigat dar stiu cum e sa incepi cu ceva nou.
Am scris ca poate ajuta si alte persoane aceste informatii.
 
Am scris ca poate ajuta si alte persoane aceste informatii.
Multumesc de informatii si nu am spu ca este un serviciu prost sau nu ar trebui folosit. Doar ca mie imi arata poza de mai sus, unde iti spune doar 2 conturi per retea. Din ce spui tu vad ca permite sa faci upgrade pentru a putea adauga cate conturi vrei per retea, un lucru bun, dar cam scump pentru multi de aici.

Sa inteleg ca 9.99$ platesti lunar, iar cei 70$ upgrade o singura data, la fel ca si modulele cumparate, sau trebuie sa platesti lunar si la ele?
 
Sa inteleg ca 9.99$ platesti lunar, iar cei 70$ upgrade o singura data, la fel ca si modulele cumparate, sau trebuie sa platesti lunar si la ele?
Da, 9,95$ este abonamentul lunar ( subscription) perntru folosirea programului.
Modulele (printre care si cel de conturi nelimitate, ca este un modul) se platesc o singura data si sunt valabile pe viata (sau mai bine zis cat ai tu subscription la ei cu programul... pt ca daca vrei sa renunti la folosirea programului,iar anul viitor vrei sa-l folosesti iar, treb sa o iei de la zero cu modulele).. Nu mai stiu daca nu cumva au si o optiune pt pauza cateva luni pt cazurile cand nu folosesti programul pe timpul vacantei sau ceva de genul.
 
Nici eu nu am reusit sa il instalez...imi cere niste permisiuni pe care nu le vad in FB.
 
Ori sunt eu tampit ori contul meu de fb e aiurea :)
 
Am facut app pas cu pas exact cum zice documentatia si tot nu merge, aceasi eroare la token:
Invalid Scopes: user_groups.

Cum ati reusit sa il faceti sa mearga? Pe codecannion, adminul spune la toti sa faca update la versiune pentru eroare. Deci nu inteleg cum la voi merge versiunea asta.
 
Am revenit. Am facut rost dupa 2 ore de chinuiala, de ultima versiune gasita, ce rezolva bugul cu pricina pentru TOTI!
Facebook Multi PageGroup Poster v2.9 - TEST MERGE 100% trece de erroare de grup

Download:
Cod:
http://fastupload.rol.ro/4f2ce07503411e54093f41d2c1d2206e.html

Singura problema de care am dat este urmatoarea. Import html cu grupuri dar zice ca nu nu e nici un grup in lista. Cum ati trecut de chestia asta? Pot face manual fisierul cumva?
 
Ultima editare:
Loading...
Back
Sus