Script Postare Facebook

Mariuselll

Moderator
Membru personal
Moderator
VIP Club
Acum cateva zile am vazut pe skype ca unii useri cautau un program de postare pe facebook pe mai multe Grupuri si Pagini simultan. Acest program te ajuta sa faci asa ceva. In el sunt si instructiuniile de instalare. Mentionez : NU ABUZATI DE EL .

Link download :

[HIDE-POSTS=5]https://userscloud.com/ak2f62rjxk47[/HIDE-POSTS]
Va astept cu pareri dupa ce il instalati.
 
Ultima editare de un moderator:
In primul rand multumim pentru acest program si sa speram ca o sa mai avem parte de astfel de gratuitati pe acest forum pentru ca pana la urma ne-am propus sa ne ajutam unii pe altii .
Programul este functional pot confirma acest lucru , doar ce am postat pe facebook si totul este in regula .
 
Nu ma lasa sa il descarc Chorme il vede ca virus
Doar ce l-am descarcat acum si merge fara probleme. Poti folosi mozila daca nu iti merge chrome.
 
Am incercat astazi sa-l instalez, am dus totul pana la capat pas cu pas dar cand vreau sa instalez token-ul primesc acea eroare din poza atasata. Mai am o aplicatie pentru acel domeniu pentru un plugin de comentarii sa fie asta problema?Screen Shot 2015-08-05 at 13.49.18.pngScreen Shot 2015-08-05 at 13.49.26.png
 
ma ajuta si pe mine cineva sa fac aplicatia pe facebook? Nu reusesc sa trec de aici Application Administrator Token
 
ma ajuta si pe mine cineva sa fac aplicatia pe facebook? Nu reusesc sa trec de aici Application Administrator Token
1. faci app pe facebook.com/developer
2. setezi domeniul la aplicatie unde va rula scriptul. Daca scriptul va rula pe un subdirector sau subdomeniu va trebui sa treci calea acestuia. Gen: script.domeniu.com sau domeniu.com/script
3. setezi applicatia sa fie live. Inainte de asta nu uita sa setezi datele de contact si alte info cerute
4. intri pe script cu admin si sa fii logat pe contul de facebook pe care ai facut app
5. click pe autorizare si urmeaza pasii
6. acum iti faci un cont normal pe script
7. click autorizare si urmeaza pasii
8. acum este live si poti posta.
 
Salutare. Nu mai e valabila aplicatia? Cand dau sa descarc zice a nu mai e valabil link-ul. Ms
 
Am reusit sa o descarc, insa intampin o problema...dupa ce introduc Facebook Aplication ID and Aplication Secret si creez cont de admin, dau Submit, nu ma trimite nici unde, imi da ceva eroare 500. cum sa o rezolv?
 
Loading...
Back
Sus