Schimbare vot poll Facebook grup

Peter Pony

Vedeta
Registered
Full Member
Am un grup. Sunt administratror. Am creat un poll cu 3 opțiuni a B c fără sa se mai poată adaugă altele sau sa schimbe votul. X-ulescu votează A. Ii pot schimba votul?
 
Am pus întrebarea greșit. Nu dacă se poate.. Ci cum se face?
 
nu poti schimba votul unei anumite persoane, in cel mai bun caz poti manipula rezultatele votului folosind alte conturi care sa selecteze optiunea dorita de tine.
 
nu poti schimba votul unei anumite persoane, in cel mai bun caz poti manipula rezultatele votului folosind alte conturi care sa selecteze optiunea dorita de tine.
Am corectat întrebarea. Nu am zis dacă se poate. Ci cum se face. Pentru ca se poate sigur. Pentru ca am văzut. Am făcut un poll, și votul a 2 persoane, din care una sunt eu a fost schimbat.
 
atunci ar fi mai bine sa vorbesti cu cel ce ti-a schimbat votul sau cu mark zuckerberg ;)
 
De asta sunt interesat. Ca personal nu m-ar ajuta la nimic. Dar sunt curios cum a facut
 
Tu nu îi poţi schimba votul, el îşi poate schimba votul.
 
Atunci sa zicem ca mi-am schimbat și eu votul și celalalt și nici unul din noi nu își aduce aminte.
 
Atunci sa zicem ca mi-am schimbat și eu votul și celalalt și nici unul din noi nu își aduce aminte.
Altfel ar fi foarte uşoră influenţarea voturilor .. ţi nu prea ar avea rost dacă proprietarul ar modifica cum doreşte el voturile propriului poll
 
Poate ca nu a schimbat votul tău, ci varianta de răspuns , adică tu ai votat oaie el a dat edit si a pus câine :)) nu stiu dacă e posibil si asta :))
 
Loading...
Back
Sus