Sarbatori fericite

AlexH

Merg pe strada catre Mine...
Membru personal
Administrative
Freelancer
SEO Expert
Mai e puțin și e Crăciunul și apoi Anul nou. Pe aceasta cale va doresc din toată inima sărbători fericite alături de cei dragi vouă.
Sper sa aveți un Crăciun fericit și un nou an plin de realizări.

Pentru ca sunt sărbătorile voi oferi 5 conturi Vip.
1 cont vip 12 luni
1 cont vip 6 luni
3 conturi vip 3 luni

Mai jos postează de ce crezi ca ar trebui sa primești Vip.
Mesajul postat trebuie sa fie bun pentru ca like primite de acesta se vor lua în considerare când voi alege cei 5 useri.
Vip se va da începând cu 1 ianuarie 2019.
La mulți ani.
 
Nu cred ca se pune vorba de meritat sau nu din moment ce nu poti valida ceea ce spune fiecare intr-un mediu online si atat.
Parerea mea ar trebui o tombola ceva iar ca cerinte numarul de postari, vechime, eventual numar de like-uri.

Sarbatori fericite tuturor si multimum pentru initiativa;)
 
Poate ''a merita'' nu este o forma prea buna de exprimare, dar cred ca ati inteles la ce ma refer.
Multumesc celor care au raspuns.
 
La multi ani tuturor membrilor de pe roforum. Sarbatori fericite si un an nou plin de bucurii si de proiecte de succes!
 
deci cand am vazut vip gratis am dat click :D


Sarbatori Fericite Tuturor si La Multi Ani ...va urez sa cresca Cpm -ul si in Romania :))...... sa dea domnu la cat mai multe conturi vip :))))

In legatura cu motivul este ca de cand am aflat de acest forum am fost foarte activ pe el...cam asta e tot :))
 
Sărbători fericite alături de cei dragi! Important e să fim sănătoși, dragilor, restul le facem încet, dar sigur.. Mă bucur că fac parte din acest colectiv, am găsit oameni minunați pe care nu-i cunosc personal, dar știu mereu să ofere o vorbă bună, atunci când e momentul..
 
Vă doresc să aveți sărbători fericite alături de cei dragi iar anul ce vine să ne aducă multe proiecte la activ.

Iar legat de partea de vip.

Poate nu am fost cea mai activă persoană, pe viitor aș vrea să mă dedic acestei comunități și bineînțeles dacă o să știu am să încerc să răspund la probleme userilor care vor apărea pe comunitate.
 
Sărbători fericite, tuturor! Crăciun Fericit !
Pentru mine Roforum face parte din mine .. Am avut timp si m-am ocupat dar din pacate acum numai am atat de mult .. A crescut foarte mult si bine doar datorita celor care au grija ca tot ce este util sa fie aici .. Multumesc Roforum pentru tot .. pot sa spun ca la maxim 2 3 zile vin aici :)
Despre vip nu cred ca voi avea norocul .. chiar daca-mi doresc !
 
Daca tot ureaza toti, de ce sa nu o fac si eu? :D
O sa fiu cat mai succint. Sărbători fericite alături de familie și prieteni, cat mai putine probleme si cat mai mult noroc, ai noroc - ai de toate !
Crăciun fericit, sau deja putem spune "An Nou fericit"
 
Loading...
Back
Sus