Salutare!

Vlad Sas

New Member
Registered
Salut! Ma numesc Vlad Sas. Am 25 de ani si sunt antreprenor. Am dat join astazi ca sa va povestesc putin de activitatea mea si sa ascult si cu ce se ocupa lumea pe aici :).
 
salutare, bine ai venit, vad ca te-ai apucat de promovare pentru site-ul tau de exchange :). Daca vine cineva care are 5 bitcoin si doreste sa ii transforme in cash ? ai atat buget ?
 
E topic de prezentare si nu publicitate. Chiar ma intrebam cat dureaza pana postezi link catre site.
salutare, bine ai venit, vad ca te-ai apucat de promovare pentru site-ul tau de exchange :). Daca vine cineva care are 5 bitcoin si doreste sa ii transforme in cash ? ai atat buget ?

Salutare. Multumesc de primirea calda!
Aleex, raspunsul este da. Insa nu noi ca si companie platim contravaloarea celor 5 bitcoin. Ei se tranzactioneaza pe diverse piete la pretul pe care-l stabilesti tu. 5 bitcoin se vor tranzactiona fara probleme( si relativ in no-time). La retragere insa, vei putea sa retragi doar cate 8000 EUR pe zi (deci dezavantajul este ca va trebui sa astepti putin si sa-ti verifici contul). Avantajul este ca obtii un pret mult mai bun ca la ATM si chiar mai bun ca la alte exchangeuri din RO.

Te asteptam cu drag pe ******
 
Ultima editare de un moderator:
Salut! Ma numesc Vlad Sas. Am 25 de ani si sunt antreprenor. Am dat join astazi ca sa va povestesc putin de activitatea mea si sa ascult si cu ce se ocupa lumea pe aici :).

Buna si bine ai venit pe forum. Multi ani inainte. Spor la tot ce ti-ai propus sa faci.
 
”E topic de prezentare si nu publicitate. Chiar ma intrebam cat dureaza pana postezi link catre site. ”.
Îmi cer scuze. Omul a întrebat și i-am raspuns. Poate nu era necesar și link-ul, recunosc. Reflex de marketing. Încă odată mulțumesc pentru primirea caldă! :D
 
Loading...
Back
Sus