Salutare

baxter

Member
Registered
Hai Salut !

Sunt Baxter,

M-am inregistrat acum doi ani aici pe forum, insa nu am postat nimic pana acum.Vroiam sa fiu sigur ca sunteti de incredere :)
In principiu sunt aici pentru ca am am nevoie de anumite servicii, insa nu voi ezita sa ofer o mana de ajutor daca va fi nevoie.​

Pe scurt despre mine:

Imi place sa spun ca ma ocup de creare si optimizare site-uri web, insa lumea spune ca ma pricep si la SEO, SEM, PPC, Affiliate Marketing si chiar la optimizare CRO.​
Imi place mult acest citat:​

„Orice lucru conceput de minte poate fi realizat. – C. Stone”​
 
Ultima editare:
Bun venit.
M-am inregistrat acum doi ani aici pe forum, insa nu am postat nimic pana acum.Vroiam sa fiu sigur ca sunteti de incredere
Ti-a luat ceva timp sa ne analizezi. Presupun ca suntem ok de ai inceput sa postezi nu?
 
Hai Salut !

Sunt Baxter,

M-am inregistrat acum doi ani aici pe forum, insa nu am postat nimic pana acum.Vroiam sa fiu sigur ca sunteti de incredere :)
In principiu sunt aici pentru ca am am nevoie de anumite servicii, insa nu voi ezita sa ofer o mana de ajutor daca va fi nevoie.​

Pe scurt despre mine:

Imi place sa spun ca ma ocup de creare si optimizare site-uri web, insa lumea spune ca ma pricep si la SEO, SEM, PPC, Affiliate Marketing si chiar la optimizare CRO.​
Imi place mult acest citat:​

„Orice lucru conceput de minte poate fi realizat. – C. Stone”



Welcome to this World | Poze Super Misto

Bine ai revenit pe forum :) Presupun ca e blogu tau welcome-to-this-world nu-i asa ?
 
Loading...
Back
Sus