Salutare.

SKL

New Member
Registered
Salut,
Ma numesc Marian, activez pe net sub nickname-ul SKL.
Am gasit aceasta comunitate in urma unei cautari despre moneda virtuala Monero,apoi mi-am aruncat un ochi peste restul forumului si pare destul de serios staff-ul si tine curate threadurile de copiii furati de val si intrebari idioate, duceam doru de vro 8-9 ani de o asemenea comunitate de cand activam pe forumuri pana sa apara rahatul de facebook unde s-au refugiat toti, asa ca am decis sa imi fac cont aici alaturi de voi si sa numai hoinaresc singur pe google. Sper sa ne intelegem. O seara placuta!
 
Salut,
Ma numesc Marian, activez pe net sub nickname-ul SKL.
Am gasit aceasta comunitate in urma unei cautari despre moneda virtuala Monero,apoi mi-am aruncat un ochi peste restul forumului si pare destul de serios staff-ul si tine curate threadurile de copiii furati de val si intrebari idioate, duceam doru de vro 8-9 ani de o asemenea comunitate de cand activam pe forumuri pana sa apara rahatul de facebook unde s-au refugiat toti, asa ca am decis sa imi fac cont aici alaturi de voi si sa numai hoinaresc singur pe google. Sper sa ne intelegem. O seara placuta!

Bine ai venit pe forum. Orice ajutor e bine primit si intrebare + Raspuns like
 
  • Like
Reactions: SKL
Salut,
Ma numesc Marian, activez pe net sub nickname-ul SKL.
Am gasit aceasta comunitate in urma unei cautari despre moneda virtuala Monero,apoi mi-am aruncat un ochi peste restul forumului si pare destul de serios staff-ul si tine curate threadurile de copiii furati de val si intrebari idioate, duceam doru de vro 8-9 ani de o asemenea comunitate de cand activam pe forumuri pana sa apara rahatul de facebook unde s-au refugiat toti, asa ca am decis sa imi fac cont aici alaturi de voi si sa numai hoinaresc singur pe google. Sper sa ne intelegem. O seara placuta![/QUOTE
Salut,
Ma numesc Marian, activez pe net sub nickname-ul SKL.
Am gasit aceasta comunitate in urma unei cautari despre moneda virtuala Monero,apoi mi-am aruncat un ochi peste restul forumului si pare destul de serios staff-ul si tine curate threadurile de copiii furati de val si intrebari idioate, duceam doru de vro 8-9 ani de o asemenea comunitate de cand activam pe forumuri pana sa apara rahatul de facebook unde s-au refugiat toti, asa ca am decis sa imi fac cont aici alaturi de voi si sa numai hoinaresc singur pe google. Sper sa ne intelegem. O seara placuta!

Salutare, suflet inrudit!
 
Loading...
Back
Sus