Salutare tuturor

TubeAdvertising

Support Official
Registered
Full Member
Support Official
Salutare tuturor, ma numesc Florin ,sunt pasionat de SEO si affiliate marketing. Sper sa va pot fi de ajutor si sa ofer un plus de valoare acestei comunitati. As vrea sa precizez ca reprezint un program de affiliere unde sunt Co-Fondator si Affiliate Manager (de acolo si nickname-ul). Daca ati auzit de noi ma bucur si sper ca ati auzit numai de bine, daca nu sper sa auziti in curand :) O zi faina tuturor!
 
Bine ai venit!
 
@Mariuselll , de ce spui ca ai incercat? de ce nu ai colaborat cu ei in continuare?
Daca retin bine avea site-uri de filme online si noi atunci eram concentrati in special pe site-uri de adult ca si acum de altfel, intre timp am deschis si pe mainstream dar tot adult a ramas categoria principala :)
 
Daca retin bine avea site-uri de filme online si noi atunci eram concentrati in special pe site-uri de adult ca si acum de altfel, intre timp am deschis si pe mainstream dar tot adult a ramas categoria principala :)


Da asa e , aveam de filme site. Dar am colaborat inainte de test ( plata a fost facuta inainte ) dupa am colaborat normal si am mai luat o plata. Dar nu cred ca din cauza lor nu am mai colaborat ci din cauza ca am inceput sa ma ocup cu altceva , daca mai tin eu minte.
 
Bine ai venit,ma bucur cand noi membrii se alatura noua ;)
V-am folosit si eu odata reteaua...
Mult succes in continuare ;)
Multumesc, succes si tie in activitate si oricand vrei sa mai faci un test cu noi esti binevenit ;) Am adaugat multe chestii in ultimele 3 luni!
 
Foarte activa comunitatea, ma bucur sa fiu printre voi ;)
 
Da lucrez cu voi, cam de 1 an cunosc compania vostra si sunt multumit, mai ales tu si Loredana sunteti oamenii de nota 10, sper sa o tineti tot asa!
Apreciez foarte mult feedbackul, nu ne vom schimba, nu avem de ce, lucram cu niste oameni minunati, avem niste affiliati extraordinari si profesionisti, incet incet reusim sa obtinem ce am vrut si anume sa fim un punct de reper pentru toti webmasterii romani! Singurul lucru pe care il regret este faptul ca nu exista o colaborare mai mare intre webmasterii romani, inca se merge pe sistemul "sa moara capra vecinului" si nu e ok, daca lumea ar colabora mai mult ar avea numai de castigat! Lucrez la asta, am fost mereu in prima linie cu sfaturi pentru toata lumea si voi continua sa fiu. Succes tuturor la bani si in viata :)
 
Loading...
Back
Sus