Salutare comunitate !

wega77

Member
Registered
Salut,
Sunt Doru din Craiova, administrez cateva magazine online. Sper sa gasesc destui useri cu care sa colaborez.

O zi placuta !
 
Salut doru, si bun venit aici,
off// ( Il stiu pe om de pe alt forum, am colaborat cu el in trecut, eu ii dadeam $ si el imi trimitea ron si de fiecare daca a fost ok, chiar si la sume mari 1500-2000$, deci in privinta asta este foarte serios. )
 
Salut doru, si bun venit aici,
off// ( Il stiu pe om de pe alt forum, am colaborat cu el in trecut, eu ii dadeam $ si el imi trimitea ron si de fiecare daca a fost ok, chiar si la sume mari 1500-2000$, deci in privinta asta este foarte serios. )
Multumesc Alex,
La recomandarea unui prieten am ajuns si pe acest forum.
Toate cele bune!:)
 
Salut si bine ai venit, daca esti in cautare de trafic pentru produsele tale da un semn, deschidem curand o platforma de afiliere gen 2parale , ceva mai user friendly si mai convenabil :)
 
Salut,
Tot timpul suntem in cautare de trafic .
Cand este gata platforma, astept un mesaj.
Multumesc !
platforma e gata insa pana acum cateva luni aveam majoritatea traficului din Adult, am inceput sa punem oferte mainstream de ceva vreme si a prins la public bine dar am vrea sa separam chestiile. Daca ai un sistem de afiliere pt tracking putem vorbi sau iti putem furniza noi platforma de afiliere.
 
Loading...
Back
Sus