Salut

Multumesc pentru raspuns .Ma bucur :) , pentru inceput ceva mai usor asa , am mai reusit sa fac ceva cu ofertele de pe clickbank promovate pe youtube , aia a fost singura reusit la vreo 300$ asa ... in rest am inceput sa imi iau notite de la youtube despre shopify si dropshiping , si intre timp am facut rost de vreo 20cartele vodafone sa fac niste conturi social media ca am vazut ca se vand bine cele activate pe numar , ca acuma pe timp de iarna nu lucrez si am mult timp liber. In caz ca ai tu ceva sfaturi.. timp /vointa este , doar mentorul si ideea spre bani le mai caut in ultima vreme :) .
 
cate puncte am nevoie sa postez ca vand cont de facebook?
Nu e pe puncte aici. Daca pentru asta ti-ai facut cont, atunci vei fi dezamagit.
Sistemul e pe baza de ratie care trebuie sa fie minim 1
 
Multumesc :) , am sa citesc tot si apoi , daca nu inteleg ceva si e ok iti dau mesaj (da pot cu statutul meu aici pe forum ) .
Cred ca ar fi cel mai indicat sa incerci sa intrebi ce nu intelegi..in topicul care il citesti..iar daca tot vrei sa imi dai PM si nu poti...exista chat pe forum + canalul telegram roforum ..unde multi utilizatori roforum te pot ajuta ..in ce domeniu doresti.
iti urez multa bafta..bine ai venit..si ..vezi cum umbli ;) (glumesc ) enjoy
 
Loading...
Back
Sus