Salut tuturor

Cred44

Active Member
Registered
Full Member
In primul rand, doresc sa salut cu "S" mare initiatorului acestui forum pentru ca a reusit sa adune in jurul lui un nucleu de oameni care stiu cu ce se mananca.
In al doilea rand si nu cel de urma, va salut pe voi, toti membrii acestui forum.
Sincer, cred ca este forumul cu cea mai mare libertate pe care o poate avea un membru abia inscris. Iar informatiile? Unele dintre ele, chiar de top. Am si aplicat pe unul din site-ul meu cate ceva ce am gasit pe acest forum si vor mai fi, cu siguranta. Inca nu am parcurs tot forumul, mai am de citit.
Sa auzim in continuare numai de bine!
 
Salut @Cred44 ! Bine ai venit pe forum. Nu te sfii si tu sa contribui, poate ai cunostinte care noua ne lipsesc.
 
Hmm @Shtrumphu. Imi cunosc limitele. Nu stiu nici cat negru sub unghie fata de unii dintre voi. Va admir cunostintele, incerc sa recuperez cat pot. Unii dintre voi cannd s-au nascut au fost fotografiati cu tableta :)); eu am pus prima oara mana pe tastatura in armata si asta acum multi multi ani in urma. Diferenta mare deci.
 
Bun venit @Cred44
Ma bucur ca iti place aici si daca ai nevoie de ajutor posteaza orice ai nevoie la categoria care trebuie sau daca nu gasesti ai categoria Help/Ajutor. Vom incerca sa te ajuta cum putem mai bine.
Din experienta iti spun ca oricine poate veni cu ceva nou, util in orice domeniu. Chiar daca tu crezi ca nu stii ce si cum se face, te asigur daca dai frau liber ideilor o sa ramai surprins.

Te asteptam zi de zi pe aici si cand poti o recomandare la pritenii tai ar ajuta foarte mult.
 
Cred ca e mai bine sa faci un nou topic unde explici exact ce doresti. in acest fel iti vom putea oferi ajutor cat mai concret.
 
Loading...
Back
Sus