Salut, sunt Alex

AlexXplo

Member
Registered
Full Member
Salut si in primul rand multumesc AlexH pentru intampinare & linkuri.
Numele meu este Alex B., frecventez internetul de prin 99' de cand exista mIRC-ul (nu am stat niciodata la agatat ci pe canale mai fantoma :) ), am avut foarte multe proiecte in WEB DESIGN, am frecventat foarte mult forum-ul invatam.net (este inchis acum..)...Am frecventat si youtube-ul vreo 1 an si jumatate in care am adunat 4k abonati dar din pacate timpul numai imi permite sa fac gaming. Ma pricep in Photoshop/PHP/HTML/CSS/Java si multe altele.
Am absolvit CSIE (Facultatea Cibernetica si Informatie economica) din Bucuresti..

Sunt nascut in Bucuresti, locuiesc in Anglia de 2 ani impreuna cu sotia mea si cei 3 ingerasi ai mei, pt ca din pacate in romania lucram ca Tehnician IT la o companie contractuala cu Antena 3 iar salariul era mult prea mic.

In principiu am venit pe acest forum pt ca sunt multi care isi deschis site-uri in ziua de azi, doresc sa invete dar unii nu explica atat de bine, sau nu explica pe intelesul tuturor... Asa ca ajut si eu cu ce pot, daca o sa pot :)

O zi si o saptamana superba sa aveti
 
Multumesc frumos
 
Vrei sa spui freelancing? Nu am venit aici pt asta, ci pt ca am vazut ca se discuta cam orice pe aici... iar acest lucru imi place.
Fac parte si dintr un grup pe facebook legat de it sti... dar din pacate numai intrebari dinalea "imi va merge cs:go la 60 fps pe acest build?"... si m am cam saturat, doresc ceva nou :)
 
Va multumesc tuturor, @Ovidiu Bokar din fericire (pt mine) eu mai stau 1 luna de zile in Anglia, ma duc in tara sa fac nunta si peurma daca este ne auzim :).. multumesc totusi de "pont".
 
Loading...
Back
Sus