Sărbători fericite 2019

AlexH

Merg pe strada catre Mine...
Membru personal
Administrative
Freelancer
SEO Expert
Anul acesta a fost puțin diferit pe forum, prezenta mea a fost foarte mica.
Unul din motive a fost sa vad cum funcționează comunitatea fara a sta "geană" toată ziua pe membrii.
Per total a fost ok, cu mici excepții dar ok.
Pe această cale doresc sa le mulțumesc tuturor care au ales sa faca parte din comunitatea Roforum, sau comportat bine, ba chiat au fost unii care au ajutat.

Ma doresc din suflet sa aveți sărbători fericite alaturi de cine vreti voi si va este mai drag. Un sincer la mulți ani pentru noul an ce vine.

Sper ca v-ati realizat cel puțin 50% din ce ati dorit sa faceti in acest 2019, iar pentru 2020 va doresc sa faceți cel putin atât, ce este in plus se poate considera un bonus.

Nu uitați ca pe langa munca mai aveti si o viață care trebuie trăită cat se poate de bine.
Sa va bucurați de fiecare clipa de viață indiferent cu cine sunteți sau ce faceți.

Voie buna și la multi ani.
Alex Roforum.
 
Anul acesta am ales sa ma distrez mult mai mult ceea ce am sifacut asa ca am fost mult mai putin prezenta pe forum , sper sa revin cu ceva noi idei la anul, pana atunci va urez tuturor un calduros La Multi Ani si Sarbatori fericite tuturor.
 
Sarbatori fericite tuturor membrilor RoForum si un nou an exceptional!
 
Anul acesta a fost puțin diferit pe forum, prezenta mea a fost foarte mica.
Unul din motive a fost sa vad cum funcționează comunitatea fara a sta "geană" toată ziua pe membrii.
Per total a fost ok, cu mici excepții dar ok.
Pe această cale doresc sa le mulțumesc tuturor care au ales sa faca parte din comunitatea Roforum, sau comportat bine, ba chiat au fost unii care au ajutat.

Ma doresc din suflet sa aveți sărbători fericite alaturi de cine vreti voi si va este mai drag. Un sincer la mulți ani pentru noul an ce vine.

Sper ca v-ati realizat cel puțin 50% din ce ati dorit sa faceti in acest 2019, iar pentru 2020 va doresc sa faceți cel putin atât, ce este in plus se poate considera un bonus.

Nu uitați ca pe langa munca mai aveti si o viață care trebuie trăită cat se poate de bine.
Sa va bucurați de fiecare clipa de viață indiferent cu cine sunteți sau ce faceți.

Voie buna și la multi ani.
Alex Roforum.

Sarbatori fericite :)
 
Loading...
Back
Sus