NeTestat RoSkip.Com - Scurteaza link-uri si fa bani

TAFFY00

Well-Known Member
Registered
Full Member
Vreau si eu sa prezint site-ul RoSkip.Com unde puteti face bani din scurtarea link-urilor
Aici gasiti ratele in functie de țară Rates
Daca aveti site-uri de filme/seriale puteti pune un fake player si in functie de trafic pot mari CPC-ul
Se contorizeaza 2 vizite per IP/24 h
Citiți va rog TOS inainte de a vă înscrie.
Plata se face la 3$ paypal, 5$ btc, 5$ webmoney
Inscrierea se face aici
Pentru sugestii/reclamatii astept mesaje de la voi.
 
  1. Trebuie sa alegi categoria care trebuie
  2. Esti tu admin sau sunt aceiași care au același tip de site-uri pe aici si au uitat sa mai plătească???
  3. Postarea unei oferte in numele altui user/persoana poate aduce Ban definitiv.
 
@AlexH imi cer scuze dacă nu am nimerit categoria
Eu sunt adminul acestui site, nu am nici o treaba cu restul, as vrea sa incerc si eu acest business si daca merge va dau cuvantul meu ca nu o sa plec de pe acest forum cu coada intre picioare cum au facut restul care nu au platit
 
@AlexH imi cer scuze dacă nu am nimerit categoria
Eu sunt adminul acestui site, nu am nici o treaba cu restul, as vrea sa incerc si eu acest business si daca merge va dau cuvantul meu ca nu o sa plec de pe acest forum cu coada intre picioare cum au facut restul care nu au platit
Ok. Eu doar am întrebat.
Multa bafta cu acest proiect, sper sa îți reușească.

Recomandarea mea este pentru inceput pune rate mai mici pentru a putea plăti si cu timpul le poti ridica sau poti adăuga un bonus lunar la userii care iti aduc trafic de calitate in funcție de veniturile totale generate.
In acest fel atat tu cat si userul sunteți mulțumiți.
Legat de host, daca incep sa-l folosească cei cu trafic mult iti recomand serverul ala de 14 euro pentru ca un shared hosting iti va cadea imediat si asta iti poate aduce multe probleme tie si la publisheri.
 
Totusi vad ca folosesti ads de la adsaturn, coincidenta sau nu ?
Intreb pentru ca daca nici tu nu vei fi platit de cei de la adsaturn (sau doar cat considera ei ca meriti :)) ) daca esti sigur ca vei plati si tu la randul tau userii. Ca sa nu ne facem cont degeaba
 
Loading...
Back
Sus