Romania - Polonia

PerSeuS

Well-Known Member
Registered
Full Member
Cam ce parere aveti despre "gladiatorii nostrii"? Ai vazut meciul? Pacat ca nu mai suntem ce am fost odata... si nici nu cred ca vom mai fi. Sincer fotbalul nostru nu mai are pic de valoare, nu se mai joaca pentru faima, trofee, se multumesc jucatorii nostrii cu niste amarati de "bani". Credeti ca era bine daca Romania se califica la Campionatul Mondial din Rusia?
 
Prima mea reactie a fost: Care meci? Cand a jucat Romania? Mai are romania meciuri externe?
Nu exista motivare de a castiga, respect de sine, interes din partea celor care conduc. Inainte era o onoare sa ajungi la echipa nationala, iar acum este mai mult un chin.
 
Prima mea reactie a fost: Care meci? Cand a jucat Romania? Mai are romania meciuri externe?
Nu exista motivare de a castiga, respect de sine, interes din partea celor care conduc. Inainte era o onoare sa ajungi la echipa nationala, iar acum este mai mult un chin.
Poate gresesc dar nu stiu sa existe in tara noastra academie de f
Prima mea reactie a fost: Care meci? Cand a jucat Romania? Mai are romania meciuri externe?
Nu exista motivare de a castiga, respect de sine, interes din partea celor care conduc. Inainte era o onoare sa ajungi la echipa nationala, iar acum este mai mult un chin.
Nu stiu daca mai exista in Romania vreo academie de fotbal, de unde sa avem ce copii sa alegem.... oricum schimbarea antrenorului nu este o solutie, orice antrenor ai pune la echipa nationala, nu ar avea cu cine juca, orice strategie ar aplica...
 
orice antrenor ai pune la echipa nationala, nu ar avea cu cine juca, orice strategie ar aplica...
Cum am spus mai sus, trebuie sa vrei, sa fii mandru ca joci la nationala, sa faci orice pentru a castiga.
Antrenoirii care i-am avut pana acum sunt acolo doar pentru bani si nimic altceva. Nu vin cu o strategie, nu motiveaza jucatorul, etc.
Avem cu cine, doar ca nu avem pentru ce.
 
Felicitări echipei naționale,felicitări băieți ! I-am bătut de s-au căcat pe noi!
 
Trebuia sa bag la pariuri, am ghicit scorul !
Nu are nici cea mai mica idee ce joaca Daum sau oricum nu joaca ceva diferit fata de Iordanescu de exemplu caruia i se reprosa ca joaca defensiv si nu lua salariul lui Daum !
Pararea mea este ca sa plece, nu are habarn sa aseze echipa in teren si nu joaca ce a promis, pe atac !
De rezultate nu mai vorbim ! Infrastructura la pamant, asa cum este Liga 1, un campionat cel putin hilar, asa este si echipa nationala !
 
Trebuia sa bag la pariuri, am ghicit scorul !
Nu are nici cea mai mica idee ce joaca Daum sau oricum nu joaca ceva diferit fata de Iordanescu de exemplu caruia i se reprosa ca joaca defensiv si nu lua salariul lui Daum !
Pararea mea este ca sa plece, nu are habarn sa aseze echipa in teren si nu joaca ce a promis, pe atac !
De rezultate nu mai vorbim ! Infrastructura la pamant, asa cum este Liga 1, un campionat cel putin hilar, asa este si echipa nationala !
Un antrenor, antrenează echipa.. Nu o poate căra în spate, nu poate juca în locul a 11 jucători. La noi lipseşte mentalitatea de bată, la noi, dacă joci în seria a deja eşti zeu şi dispare respectul faţă de persoanele inferioare. Datorită fotbalului românesc, am renunţat să mă mai uit la orice fel de meci, prefer doar să joc.
 
dacă mai marca se mai marca un gol in meciul slovenia cu malta prindeam si eu un bilet destul de frumos
 

Atașamente

  • bil2.png
    bil2.png
    118,2 KB · Vizualizări: 6
Loading...
Back
Sus