Romanca cu tupeu

AlexH

Merg pe strada catre Mine...
Membru personal
Administrative
Freelancer
SEO Expert
Vezi acest video si te crucesti. Amenintat cu moartea de fata cu politia si nu patesti nimic?
Daca era aceasta domnisoara cu tupeu in Spania sau UK, era aruncata imediat la pamant, incatusata si direct la mititica, fara discutii. La noi politia sta si se uita cum esti amenintat si ei bataie.
Cat tupeu poate sa aiba, ca iti vine sa-i dai una prin monitor.
Este pur si simplu incredibil.
Daca era in USA aceasta tupeista, politia imediat scotea pistolul si o impuscau. Statea ani grei la parnaie pentru agresiune impotriva unui ofiter de politie.

 
Zic si eu : Ei cred ca li se cuvine totul de aia fac asa( se cred mari regi), oricum candva tot isi vor gasi nașul.
 
bășini de bucureștean...
Nu toți bucureșteni sunt așa :) nu poți cataloga un om după regiunea acestuia . Cat despre video ....Nu vreau sa fiu rasist dar fata pare ca e crescuta la usa cortului , unde dreptatea se face doar prin unelte (săbii ,topoare etc ) acești oameni a făcut întreaga Românie de ras și prin străinătate datorita comportamentului sălbatic ...
 
ca la romani, ca la nimeni... politia aia era pusa doar asa pe post de purtator de uniforma? Cum mahh sa lasi sa se bata .....
 
Mereu am urat astfel de specimene...
Ei se bazeaza pe legea: "Fii Smecher,fura si vei avea o viata buna".
Nu este asa,daca toti am fura de unde mai producem...
De aceia astfel de soecimene se cred smecheri deoarece noi avem "Cei 7 ani de acasa,cand ei nu au".
Cu tupeul acesta in SUA era pusa a pamant si direct la sectie,insa in Romania omul nu'si iubeste locul de munca,sta doar de forma sa isi primeasca salariu...
Toate ca toate,vina cea mai mare o au si au avut'o parintii...
Ar fi mai multe de cautat,insa daca continuam pe drumul acesta nu vom ajunge niciodata spre bine doar spre rau !!! :(
 
Loading...
Back
Sus