RIP openload

Au cazut si celelante pe care le aveau, gen verystream, streamango..... In curand ne asteptam sa urmeze netu.tv .
 
Dupa cate a facut openload la useri lor, eu ma bucur ca le-a dat jos tot ce aveau. Toate alea erau ale unuia singur admin = deci a facut pe admin sa inchida toate clonele alea de siteuri.

Netu e in rusia cu serverele, nu va pica curand. Iar cand a picat videomega.tv toti credeam ca e finalul si gata ne-am dus toti. Avem ok.ru care nu a picat niciodata, etc. Cand a picat videomega pentru mine a fost ca si cum ar pica maine netu...eram panicat, credeam ca totul s-a dus etc...si acum dabea imi amintesc de ei.

Mereu va fi altceva, nu va panicati. Mai ales cei care nu fac upload la tot si copiaza cu remote, nu o sa inteleg niciodata problema lor...
 
Dupa cate a facut openload la useri lor, eu ma bucur ca le-a dat jos tot ce aveau. Toate alea erau ale unuia singur admin = deci a facut pe admin sa inchida toate clonele alea de siteuri.

Netu e in rusia cu serverele, nu va pica curand. Iar cand a picat videomega.tv toti credeam ca e finalul si gata ne-am dus toti. Avem ok.ru care nu a picat niciodata, etc. Cand a picat videomega pentru mine a fost ca si cum ar pica maine netu...eram panicat, credeam ca totul s-a dus etc...si acum dabea imi amintesc de ei.

Mereu va fi altceva, nu va panicati. Mai ales cei care nu fac upload la tot si copiaza cu remote, nu o sa inteleg niciodata problema lor...
Openload a fost de departe cel mai bun hosting. Nu doar prin stabilitatea playerului. A avut un ftp genial prin care descarcai cu 50mbs. Api functional. Puteai salva subtitrarile usor de pe el automat. Spatiu nelimitat si multr altele. Nu cred ca o sa apara unul la fel de stabil prea curand. Nu m a deranjat faptul ca n au mai platit pentru ca mi a usurat munca de 1000 de ori. Verystream a inceput bine, din pacate au limitat viteza de download inainte sa moara + n au mai facut platile.
 
Loading...
Back
Sus