Retea Publisher Pay Click

effecto

Active Member
Registered
Full Member
Nu stiu cati dintre voi stiti aceasta retea de publicitate. Am observat ca o folosesc cateva site-uri mari si am zis sa o incerc si eu. Aceasta retea foloseste un tip de reclame cam la fel ca cei de la adnow sau mediavenus. Mai jos am pus o imagine ca sa vedeti si voi cum arata. Plata la aceasta retea se face la 50 $ paypal. Inca nu am ajuns la pragul de plata dar cand voi ajunge voi posta aici un print. Cei interesati poti incerca aceasta retea !
5mXa4WL.jpg

Va puteti inregistra aici
 
payclick apartine de adnow stiu ca era retea cu reclame de barbati dar acu vad ca au schimbat
 
da sunt sigur payclick e al adnow stiu de prin primavara asta , cand au anuntat acu nu mai stiu daca e al lor insa atunci era si era stric pe reclame masculine acu vad ca sunt si de slabit etc,poate l -au vandut ,
 
daca e adnow zburam imediat
 
Nu stiu cati dintre voi stiti aceasta retea de publicitate. Am observat ca o folosesc cateva site-uri mari si am zis sa o incerc si eu. Aceasta retea foloseste un tip de reclame cam la fel ca cei de la adnow sau mediavenus. Mai jos am pus o imagine ca sa vedeti si voi cum arata. Plata la aceasta retea se face la 50 $ paypal. Inca nu am ajuns la pragul de plata dar cand voi ajunge voi posta aici un print. Cei interesati poti incerca aceasta retea !
5mXa4WL.jpg

Va puteti inregistra aici
A primit cineva vreo plata de la ei ?
 
Loading...
Back
Sus