NeTestat Retea popup cu direct link

AlexH

Merg pe strada catre Mine...
Membru personal
Administrative
Freelancer
SEO Expert
Mi-a fost recomandat de @yepuras acum cateva zile o retea de publicitate.
Motivul pentru care doresc sa va recomand acesta retea este ca ofera direct link la popup si nu cred ca trebuie sa explic ce inseamna asta.
Apoi exista avantajul ca in sursa puteti pune link popup fara ca google sa-l detecteze si desigur sa nu incarcati sursa cu tot felu de coduri.

1. Nu am primit plata, pentru ca abia mi-am facut si eu cont.
2. Conform info online se pare ca face redirect la popup si reclamele sunt foarte inselatoare.
3. Se poate cere plata chiar si in Bitcoin
4. Daca aveti continut adult de calitate va permite sa faceti upload pe site-urile lor de unde catigati bani, iar asta o vad ca un lucru foarte bun.

Va puteti face un cont aici.
 
Mi-a fost recomandat de @yepuras acum cateva zile o retea de publicitate.
Motivul pentru care doresc sa va recomand acesta retea este ca ofera direct link la popup si nu cred ca trebuie sa explic ce inseamna asta.
Apoi exista avantajul ca in sursa puteti pune link popup fara ca google sa-l detecteze si desigur sa nu incarcati sursa cu tot felu de coduri.

1. Nu am primit plata, pentru ca abia mi-am facut si eu cont.
2. Conform info online se pare ca face redirect la popup si reclamele sunt foarte inselatoare.
3. Se poate cere plata chiar si in Bitcoin
4. Daca aveti continut adult de calitate va permite sa faceti upload pe site-urile lor de unde catigati bani, iar asta o vad ca un lucru foarte bun.

Va puteti face un cont aici.
Mi-am facut si eu cont pe link-ul tau, sunt curios ce CPM are pe Romania!
 
Loading...
Back
Sus