Retea noua popup

Folosesc si eu, se fac bani cu reteaua asta, dar cum au spus si persoanele de mai sus, e redirect acum la ei, nu tab nou..
 
primesti 0.40$ pe site de filme romanesc, am facut 35$ am dat sa trimita plata ieri si pana la ora asta, nu am primit nimic, daca pana maine seara nu primesc banii, renunt la ei.
 
Am 3 plati efectuate a cate 5$ fiecare. Momentan mai am una de 10$ in pending care e de sambata.
 
I am pus de aproximatix 3-4 ore...nu mi a aparut nici o reclama malware,cpm ul este undeva la 0,52 pt romania ....si nici nu imi face redirect !
 
Amount received:
$35.00 USD
Fee amount:
-$1.49 USD
Net amount:
$33.51 USD

Putea totusi sa trimita ca gift ....
 
Virusii erau de la popads. Au probleme la sistemul anti block si nu fac nimica sa rezolve din ce vad. Continui si eu cu reteaua. Am mai primit o plata.
 
Nu înțeleg cum de folosiți adsal dacă ați spus mai sus că folosește reclame de la popads. Păi folosiți fraților popads direct și câștigați mai mult decât la adsal care e intermediar - deci păstreazză ceva % comision din ce faceți voi. Asta e părerea mea, nu-mi săriți în cap :)
 
Castig cu adsal la fel ca popads. De ce nu as folosi ambele retele si sa castig dublu?
Daca folosesti doar 1 retea, da inteleg sa folosesti doar popads. Dar cand esti dispus sa folosesti 2, nu inteleg de ce nu le-ai folosi pe ambele.

Mi-a fost astazi facuta plata mie! Am 10 plati pana acum. Si am dat-o pe a 11 astazi. Cred ca a fost plecat 2-3 zile adminul.
 
Dovada 10 plati cred si una recenta de acum 2-3 zile cred + una data astazi.
 

Atașamente

  • 1.jpg
    1.jpg
    247,7 KB · Vizualizări: 36
Poti muta la SCAM. Gata cu platile si suportul de 7 zile. Am 3 plati si nici un raspuns la suport/tickete.
SCAM! Nu mai folositi!
 
Au fost facute toate cele 3 plati in asteptare astazi. cred ca adminul fusese plecat. ca am asteptat ceva. ignorati mesajul meu de mai sus
 
Loading...
Back
Sus