Retea de gazduire filme de toate genurile

Lesson

Member
Registered
Banned
Salut,
Azi m-am inscris intr-o retea gen openload, unde imi pot urca filmele pentru site-ul meu.
Momentan nu am atins pragul de plata si nu am o dovada, dar poate cineva de aici a auzit de ea si poate explica mai multe.

-Minimul de plata e 5$
-Platile se fac de 2-3 ori pe saptamana
-Se poate plati prin : WebMoney, YA, QIWI, Payza, PayPal, BTC, Skrill, OkPay, Perfect Money, Paxum, Payeer, eCoin, Epese, Wallet One
-Continutul adult este permis
-Upload minim 5MB si maxim 6GB
-Spatiu nelimitat
-Reclame decente si nu 1000 intr-o ora
-Zoom uploader, torrent upload, regular upload and FTP upload
-Mobile-friendly

Cine doreste sa incerce.. : https://vidoza.net/
Mi-ai editat modificarea. Pentru asta ai sanctiune.
 
Ultima editare:
Multam de share !
M-am inscris si eu, o sa fie optiunea a 7, deci nu o sa fac foarte multi bani prea rapid, daca stie cineva ceva despre ei, orice informatie ar fi de ajutor !

Update:
P.S Am uploadatat un filme si vad ca viteza este buna si la vizionare !
 
Ultima editare:
E noua reteaua asta vad ca acum apar tot mai multe site-uri gen ca ciupercile dupa ploaie...

Este un pic ciudat , domaniul este inregistrat numai pe un an si este inregistrat de anul trecut, are activ whoia protect, iar videourile sunt publice si sunt vazute de google !

Acum sa vedem cat de des sunt sterse si daca se plateste !
 
Am urcat și eu un clip, verificați cum se vad pe mobile, la mine se afișau reclame cu viruși
Mie imi arata tot ca celelalte cu reclame enervante, nu vad o diferenta intre reclamele "astura" si openload sau netu sau raptu care sunt si mai agresivi !
 
Toti folosesc aceleasi reclame, in special de la popads.
Ca e netu, openload (asta cred ca e lu ala ce are Popcash) etc etc.
Astia de la Vidoza folosesc un player ce se incarca filmul repede dar si reclama de la ei e mult mai agresiva ca la restul. De fiecare data cand dai click pe player Boom Reclama. Macar astialalti mai iau o pauza dupa 2-5 clickuri.
 
Loading...
Back
Sus