NeTestat Retea ads cu acces la google premium adsense plus alte retele

AlexH

Merg pe strada catre Mine...
Membru personal
Administrative
Freelancer
SEO Expert
Astazi am gasit o retea ads care iti permite sa rulezi reclame din mai multe surse premium inclusiv google adsense premium. Conform acestora veniturile pot creste intre 50 si 250% fata de cat faci acum.

Cam asta spun:

Why choose Ezoic?

  • Get access to serve PREMIUM Google ads on your site with AdSense which pay much higher CPC rates.
  • Get access to Google AdSense PREMIUM benefits like up to 5+ ad units per page.
  • Increase your revenue 50-250%+ over your old layout while using Ezoic with your Adsense account.
  • Get a “managed account” label in your AdSense which represents you as a Google Publishing Partner.
  • Turn off your ads served by Ezoic in less than 30 seconds with the press of a button if you don’t like how it’s performing and all impressions will continue with your old layout and existing AdSense account instantly.
  • Ensure that you’re staying safe and complying with AdSense TOU’s as a publisher under Ezoic.
  • Get a dedicated account manager to help increase your RPM/CPC/CPM’s with the platform for free.
  • Choose which ad sizes show on which devices with “selective responsiveness” so you can safely serve larger ad units on desktop and larger screens while choosing approved ad units for mobile whileincreasing your CPC and CTR on all platforms combined.
  • Ezoic is free and used by over 10,000,000 clients around the world. Ezoic is one of the very few who is certified as a Google Publishing Partner.
  • When you register for Ezoic, you’ll get access to a much larger pool of advertisers (bigger than AdSense alone) which increases bidding competition for ads hosted through AdSense.
  • Many of our clients use Ezoic to increase their revenue and the average increase is over 50%+ and many times more.
Diferenta fata de restul este ca trebuie sa schimbati ns-urile cu ale lor pentru a functiona.
La fel se poate conecta conturile vostre pe diferite retele pentru a rula ads. Acest lucru e bun daca lucrati cu retele pe baza de cookie si vreti sa aveti ads la fiecare afisare.

Din cate am vazut nu exista restrictii la ads si cred ca site-urile de filme online sunt acceptate.
Minimul de plata este la 20$ si accepta paypal cat si alte sisteme.

Va puteti inregistra aici.


Daca vreti sa va inscrieti ca affiliate click pe link: https://goo.gl/PpgaqR
 
Ultima editare:
M-am inregistrat . Am schimbat ns cu ale lor , am pus codurile dar nu-mi afiseaza nimic . Poate am gresit undeva , dar nu stiu unde .
O conditie ca un site sa fie acceptat este un minim de 10 k vizitatori/luna .
 
1. pe dashboard iti arata ca trebuie sa mai urmezi ceva pasi?
2. ns-uril sau propagat?
3. ai activat aici Turn Ezoic On & Off?
Ns-urile s-au propagat , am activat Turn Ezoic .
Mai aveam ultimul pas in dashboard :Apply for Google's Ad Exchange.
Acum nu stiu daca imi vor aproba site-ul , pentru Adsesnse mi l-au respins . Trebuie sa astept intre 1-24h .
 
Acum nu stiu daca imi vor aproba site-ul , pentru Adsesnse mi l-au respins . Trebuie sa astept intre 1-24h .
Ei lucreaza cu mai multe retele si nu va aparea doar din google adsense ci si din media.net, outbrain, etc.
 
Ei lucreaza cu mai multe retele si nu va aparea doar din google adsense ci si din media.net, outbrain, etc.
In dasboard nu-mi mai arata nimic .
Am pus doua coduri in zone diferite dar tot nu-mi afiseaza nimic .
Daca am schimbat ns-urile , e necesar sa adaug si codul Snippet pe fiecare pagina ?
 
Am aplicat eu la ei vineri, cam tarziu, abia luni imi pot procesa aplicatia deci probabil marti o sa imi vina raspunsul, cel mai probabil favorabil. Apoi cin ce-am citit dureaza cateva zile, poate chiar saptamani pana se optimieaza totul ... evident nu o sa pot beneficia de adsense dar sunt curios cum o sa mearga cu restul.
 
Nu lucreaza cu filme / seriale ... le-am dat acces la GA si degeaba ... cu tot traficul din lume ...
 
Loading...
Back
Sus