Research

AlexH

Merg pe strada catre Mine...
Membru personal
Administrative
Freelancer
SEO Expert
Am de acum peste o luna de cand lucrez la un proiect si cred ca va mai dura inca 3 pana il termin.
Intre timp fac research, asa ca de aveti un serviciu, site, orice credeti ca merita inclus va rog sa postati mai jos.
Singura regula este ca ceea ce sugerati sa fie de durata si peste 3-6 luni sa nu dispara.

Categorii:
1. stiri
2. radio online
3. iptv online - gratis daca e cu plata specificati
4. servicii - orice natura - gratis sau cu bani
5. retepe culinare
6. pagini facebook, instagram canele youtube - specificati nisa si cat mai multe info
7. site de vanzari sau anunturi
8. orice altceva ce nu intra in categorile de mai sus si crezi ca merita inclus.

Daca esti interesat atunci postarea ta trebuie sa fie in formatul de mai jos. Daca nu este, nu o voi lua iin considerare, nu voi sta sa caut in PM mesajul trimis de fiecare.

1. nume site/proiect
2. o mica descriere
3. url la site/pagina/canal/profil
4. rulezi adsense sau nu pe site


Daca esti selectat si site-ul tau este si este pe wordpress trebuie sa instalezi jetpack sau un plugin de api care ti-l voi spune eu cand totul e gata.

De retinut:
Acesta este un Research, care nu garanteaza ca proiectul tau va fi inclus in ceea ce fac sau il voi termina. Eu sper sa fie gata curand si sa am timp, bani si chef de munca. :D
 
4. Servicii (dacă nu intră în această categorie atunci intră la 8. Filme și Seriale Online)

1. Doza Animată
2. Site de filme și desene animate de pe canalele de Televiziune (Jetix, Cartoon Network, Minimax...etc). Rulează din Septembrie 2018, momentan sunt doar cateva serii complete, dar cu timpul vor fi mult mai multe.
3. Doza Animată - Urmărește desenele copilăriei tale.
4. Sunt active notificarile de tip push.

6. Canal de YouTube - Desene Animate

1. Nicolae TV
2. Este un canal de YouTube destinat desenelor animate pentru copii care au fost rulate la televizor, este activ din 2016 cu 710 episoade și cu 4600 de abonați.
3. Nicolae TV
4. Nu rulez adsense deoarece episoadele sunt cu drepturi de autor dar care pot fi rulate pe YouTube.
 
Ultima editare:
Loading...
Back
Sus