Remote filme de pe netu pe Streamtape

Cred că nu ai văzut că toate linkurile generate de idm au valabilitate maxim 12 ore,nu funcționează mai mult de atât...
Screenshot_20210517-104502.png

Screenshot_20210517-104525.png

Screenshot_20210517-104541.png

Deci cam greu să îl faci stream,și așa cum am mai spus nu merge nici sa faci remote,că nu se termină cu extensia .MP4 .mkv , .avi
 
Cred că nu ai văzut că toate linkurile generate de idm au valabilitate maxim 12 ore,nu funcționează mai mult de atât...
Vezi atașament 5686

Vezi atașament 5687

Vezi atașament 5688

Deci cam greu să îl faci stream,și așa cum am mai spus nu merge nici sa faci remote,că nu se termină cu extensia .MP4 .mkv , .avi
Inteleg, incearca al 2-lea film... e urcat de peste 12 ore si merge ! Primul film am luat link ul de la acel user, al 2-lea film e urcat de mine personal.
 

Atașamente

  • Justice.Society.World.War.II.2021.BDRip.AAC2.0.x264-SOIGNEUR.m3u
    553 biți · Vizualizări: 3
Aceași poveste , că și în screenshot urile anterioare,nu rulează...
 
Da acum am aflat,ție îți funcționează pentru că linkul generat este pe ip-ul tau,este exclusiv doar pe ip-ul tau,de exemplu daca linkul generat din idm îl dai altcuiva acela nu poate să descarce , va primi o eroare,așa și cu ce ai făcut tu,numai tu poți vedea și îți funcționează pentru că te conectezi la acel link cu același ip...încearcă cu un cont sau proxy,sau dai linkul unui prieten care are alt ip,sa vezi că nu îi funcționează,primește aceași eroare vca și mine..
 
Loading...
Back
Sus