Recomandare cumparare gazduire site filme/seriale

Monet

Active Member
Registered
Full Member
Salutare tuturor, doresc si eu un sfat de unde pot cumpara o gazduire pentru site-ul de seriale si filme pentru inceput, doresc o firma la care sa nu am probleme cu dmca-ul si lucrurile de genul, vreau doar pentru o perioada scurta de timp, pana creste site-ul, dupa aceea il voi muta pe dedicat.
PS: Am avut site-ul gazduit acum o luna si acum ca nu m-am ocupat de el mi-a inchis gazduirea, pentru neplata, iar acum intrebare mea este daca afecteaza cu ceva la rankat cand il voi redeschide, nu aveam pe el decat un film postat. Este vreo problema sau ii pot da bataie mai departe asa cum este?
 
Eu recomand ddoshost.ro/ eu nu am probleme insa poti vb si personalizezi gazduirea dupa plac
 
Acum o zi de offline la un site aduce foarte multe probleme, iti va trebui ceva dr munca ss revii, dar cum ai spus ca nu te ocupai de el deci nu te stresa prea mult.

Cat despre hosting, depinde mult ce planuri ai tu. Daca nu e serios atunci orice host de 1 euro pe luna.
Pe immdomain primul an ai domeniu - hosting la 2$ si ceva pe luna.

Insa daca esti serios recomand serverul de 13 euro de la oneprovider care iti da mai multa libertate si fara restricții.
 
Acum o zi de offline la un site aduce foarte multe probleme, iti va trebui ceva dr munca ss revii, dar cum ai spus ca nu te ocupai de el deci nu te stresa prea mult.

Cat despre hosting, depinde mult ce planuri ai tu. Daca nu e serios atunci orice host de 1 euro pe luna.
Pe immdomain primul an ai domeniu - hosting la 2$ si ceva pe luna.

Insa daca esti serios recomand serverul de 13 euro de la oneprovider care iti da mai multa libertate si fara restricții.
Aici ai multa dreptate cu serverul offline am trait asta si am avut de suferit in cautarile google
 
Atunci se poate înțelege ca ai inceput ca nou.
Cand alegi un host pentru site nu te găsești pentru azi ci cum va fi si daca va tine peste câteva luni cand ajunge popular si apoi cat te va costa migrarea pe un alt host, down time in caz ca alegi ceva slab la început.
 
Atunci se poate înțelege ca ai inceput ca nou.
Cand alegi un host pentru site nu te găsești pentru azi ci cum va fi si daca va tine peste câteva luni cand ajunge popular si apoi cat te va costa migrarea pe un alt host, down time in caz ca alegi ceva slab la început.
Greseala asta am facuto si eu si cand am inceput sa mut si sa modific ceva am avut numa probleme aveam site numa down cand a inceput sa fie popular asta este vb de primul meu site dar am invatat din greseli
 
Loading...
Back
Sus