Recomandare cms / script pentru DJ ?

Cyry

VIP Club
Registered
Sponsor
Full Member
VIP Club
Salut ,

As dori un cms / script pentru dj , unde sa pot publica mixuri / video , calendar evenimente etc .
Fara wordpress , il am de cativa ani si mi s-a pus pe el sa il scot, atatea updates , atatea probleme ..
Cunoaste cineva ceva ? Ms anticipat.
 
1. daca vrei ceva usor, simplu si ieftin atunci trebuie sa alegi wordpress sau alte platforme cms gratis
2. poti cauta dj website cms unde vei gasi cateva solutii unele foarte scumpe
3. poti alege varianta custom unde explici ceea ce vrei sa contina si cineva ca @Naruto9 , @xenno , @Susp3kt (mai sunt si altii) iti pot face.
pe themeforest am vazut o tema azi la sectiunea film care poate fi ceea ce cauti https://preview.themeforest.net/item/megabyte-podcastaudio-wordpress-theme/full_screen_preview
 
Ultima editare:
De Ghost ce parere aveti ?
M-am uitat aseara si astazi peste aceasta platforma. Din prezentare pare ok insa e o problema, este facuta gen app si nu merge un install normal, apoi functioneaza doar pe Ubuntu care pentru mine nu este ok. Ar trebui sa cumpar alt server doar pentru acesta unde sa instalez Ubuntu si daca in final nu imi place cheltui niste bani degeaba.
Daca il ai undeva ma anunti sa vad cum functioneaza.
 
M-am uitat aseara si astazi peste aceasta platforma. Din prezentare pare ok insa e o problema, este facuta gen app si nu merge un install normal, apoi functioneaza doar pe Ubuntu care pentru mine nu este ok. Ar trebui sa cumpar alt server doar pentru acesta unde sa instalez Ubuntu si daca in final nu imi place cheltui niste bani degeaba.
Daca il ai undeva ma anunti sa vad cum functioneaza.
Am ramas la wp cu theme asta : Encore
 
Loading...
Back
Sus