Reclame pop-up?

Aici pe forum primesti asta?
Verifica telefonul poate ai alta aplicatie care iti deschide reclame.
Pe roforum nu exista popup si nici reclame multe, in afara de header, dupa primul post si footer.

Update
Acest edit Este de pe telefon si totul e ok la mine.
 
Da pe forum.Poate am eu vreo aplicatie,desi la tel abia i.am instalat un custom rom.Acum am intrat cu adblock vad ca nu mai am probleme
 
market://details?id=com.turboc.cleaner&referrer=utm_source%3DMpirenetwork%26utm_campaign%3Dgroup17%26utm_content%3D10701443559%26af_siteid%3D704302_852425-cb8fc80b-140 asta ar fi o reclama. . . un anti virus ceva pt android stii?
 
Și eu am avut pop-up pe roforum zilele astea. Adblock-ul este dezactivat pe roforum. Și nu am vreun adware care sa facă asta. A fost doar unul. Și încă o data unula mai demult.
 
Curios este ca pe alte site-uri nu am nici o problema dar aici imi arata 25 reclame popup blocate de chrome,mai intra cate una si in partea de sus dupa reclama de tip banner mai sunt inca vreo 5-6. . .curios
 
Ai in telefon un cleaner instalat sau ceva de genul asta?
Daca da, inchide toate tab-urile de la chrome si apoi executa o curatare iar dupa asta intra iar pe forum sa vezi daca mai face asa.
Eu folosesc asta pe tableta: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.dianxinos.optimizer.duplay&hl=ro
Install, executa clean si scanare virus.
 
Si la mine e clean. Si pe mobil si pe pc... Daca se va mai deschide vreodata, voi reveni aici cu un comentariu
 
Offtopic: reclama de jos strica designul responsive.
 

Atașamente

  • IMG_2435.PNG
    IMG_2435.PNG
    211,9 KB · Vizualizări: 7
Loading...
Back
Sus