Reclama pe site tau

AlexH

Merg pe strada catre Mine...
Membru personal
Administrative
Freelancer
SEO Expert
Vin cu o propunere pentru cei cu site legale si care vor sa ruleze reclame adsense pe site.

Pun la dispozitie contul meu adsense.

Cateva Avantaje:

1. nu trebuie sa mai cauti cont adsense
2. nu trebuie sa mai astepti pinul de activare
3. nu trebuie sa astepti sa faci minimul de plata lunar
4. suport din partea mea pentru optimizarea reclamelor si pentru a primi un cpc cat mai mare
5. posibilitatea de a pune pana la 5 block ads pe pagina fata de 3 cat este normal
6. posibilitatea de vanzare si a altor reclame pe site-ul daca ai clienti. Sa spunem ca cineva este interesant sa cumpere reclama pe site tau pe un anume block ads. Acum ai posibilitatea sa faci acest lucru si afisa in paralel atat adsense cat reclama clientului tau. Plus ca poti oferi statistici o livrare de calitate si transparenta catre client.
7. Posibilitatea de a vinde reclama CPm sau CPC catre clientii tai.

Cateva reguli si conditii:

1. doar site legale, fara visuri, hack si altele de gen
2. fara popup sau alte reclame enervante
3. fara continut adult de orice natura


Cum poti adera daca iti place ideea:

1. url la site
3. nisa site
4. vechime site
5. trafic mediu pe ultimile 3 luni. Ma refer la unici si nu la hits


Cum se impart veniturile:

Tu vei primi 70% din veniturile generate si aprobate lunar de google iar eu primesc 30%.
Posibilitatea de a urca RevShare la 80% daca site-ul tau genereaza peste 1000 lire pe luna.


Cand vei fi platit:

Adsense plateste intre 20-30 in fiecare luna NET30. Adica veniturile generate pe iulie sa platesc la sfarsitul luni august.

Tu vei primi plata in maxim 10 zile din momentul in care acestia ajung in contul meu. In general dureaza cateva zile.


Metoda de plata:

La sume de pana la 100£ plata se face prin paypal.
La sume ce depasesc 100£ plata se face prin transfer bancar.



Aceasta solutie este pentru cei care vor sa scoata un ban cu blogul lor si apeleaza la tot felul de trucuri. Cunosc majoritatea trucurilor si pe orice prind cu asa ceva il scot din retea.

Ideea este sa ne ajutam reciproc si sa castigam bani. Plus daca se aduna multe hits pe cont putem avea acces la reclame si mai bune.

Sper sa nu imi risc contul degeaba.

Astept sugestii si intrebari mai jos.


Puteti sa ma adaugati pe skype: alexhardy32
 
merita sa va inscrieti mai ales ca acum este din ce in ce mai greu sa obtineti conturi de adsense, eu lucrez cu alex la chestia asta de cateva luni, defapt site meu a fost un fel de cobai. Singura conditie importanta este sa lasati vizitatorii naturali, nu trafic exchange si alte chestii ca imediat te gaseste google si alex e uns cu alifiile astea.
 
merita sa va inscrieti mai ales ca acum este din ce in ce mai greu sa obtineti conturi de adsense, eu lucrez cu alex la chestia asta de cateva luni, defapt site meu a fost un fel de cobai. Singura conditie importanta este sa lasati vizitatorii naturali, nu trafic exchange si alte chestii ca imediat te gaseste google si alex e uns cu alifiile astea.

Multumesc de support. Trebuie sa iti multumesc pentru ajutorul oferit in tot acest timp. Sper ca totul sa mearga bine si sa castigam banuti frumosi cu totii.

Plus ca voi face un grup pe skype unde vom discuta periodic probleme pe aceasta tema plus suport dedicat.
 
Loading...
Back
Sus