Reclama HeroCPM

mincu

Member
Registered
Full Member
Salutare are cineva reclama de la HeroCPM ? cand intru pe blog se pare ca antivirusul imi zice ca are virusi iar in sidebar nu imi mai apare reclama ..imi apare ceva de genul the connection was reset.. vreo idee?
 
Acestia fac spam la greu. Primesc zilnic mesaje de la ei pentru a ma convinge sa intru in reteaua lor.
Chiar daca nu afiseaza reclama, asta nu inseamna ca nu incarca nimic. Daca antivirusul spune ca e virusi atunci asa este.
Recomandarea mea este sa renunti la acestia. Mai bine pui exoclick ca vei castiga mai mult si sunt mai sigure.
 
pai dar nu imi merge
Este posibil ca pluginul sa nu fie compatibil cu noua versiune de wordpress. Dupa cum vezi nu a fost facut update de 2 ani.

Mai poti folosi openx si poti limita click sau vizionare per ip sau sesiune.
 
altceva ce as mai putea folosi? am pus ceva de la popads dar nu sunt sigur daca merge..
 
e un blog doar... http://it-solution-software.blogspot.ro/ dar facusem ceva acolo de la herocpm si acum virus....mai am si la popcash...dar nu merg am2 odata.. momentan lucrez la un site de filme...in 2 saptamani vreau sa ii dau drumul..si acum testez unele reclame ..
 
Recomandarea mea este sa scoti popup, mai scrie cateva articole, adu cateva vizite si apoi faci cerere la adsense. Vei scoate mult mai mult decat din alte sisteme.
Plus blogurile pe blogger sunt mai usor aprobate decat restul.
 
pai si la adsense trebuie sa iti dea omu` click pe reclame si asta nu prea se intampla des .. mai ales in romania...deci zic eu mai bine cu popup..dar ti s a deschis popup? merge?
 
dar ti s a deschis popup? merge?
Deschide prea multe, la fiecare click cate unul ceea ce este foarte enervant.

La genul articolelor de pe blog vei primi click destule, mai ales daca pe asezi cum trebuie.
Plus la fiecare articol poti adauga un link referal la 2parale sau profitshare, de unde poti castiga comisioane bune. Exemplu este articolul cum sa iti cumperi un calculator, sau ceva de genul.
Asa ca adsense + afiliere poti castiga usor 500-1000 euro pe luna daca muncesti.
 
aici tu cu 2parale zici daca intra omul la mine pe articol si cumpara de pe linkul meu calculatorul ca sa zic asa..sau ?
 
am inteles, greu sa cumpere cineva de pe linkul meu :| ..in fine am inteles..alte reclame ce as mai putea pune?
 
am inteles, greu sa cumpere cineva de pe linkul meu :| ..in fine am inteles..alte reclame ce as mai putea pune?
Asculta sfatul lui Alex, scoate pop ( ca mai rau faci ) pune 2parale, profitshare, aplica adsense. Asa o sa faci cei mai multi bani.

Ps: ti-am citit si eu articolele, e foarte bine cum scrii si interesante. Tine-o tot asa.
 
Loading...
Back
Sus