Realizări site-uri

kosso

Active Member
Registered
Full Member
Realizez servicii web orice nisa pe platforma wordpress, tema fiind inclusă.(premium) Ofer instalarea platformei, web design(tema în sine+logo), configurare seo şi completarea prin pluginuri de bază.(ofer şi postări pentru doritori - conţinut unic)
Preţul de început - 15 euro. (fără temă premium)
 
Ultima editare:
Ai dreptate. Imi cer scuze. Numai ca anunturi ca asta duc in derizoriu un anumit gen de business. Pacat ca s-a ajuns aici.
Nu mi se pare normal să cer 30 euro pentru ceva ce mie-mi ia puţin timp să fac. Dacă la asta te referi, dacă vorbim despre php sau flash deja preţul variază dar nu îmi pierd zile în aşa ceva decât dacă preţul este la nivelul timpului oferit.
 
Lasa-ti omul in pace nu ii sctricati postul :) ))) Ps: @kosso pretul ti-a stricat tot postul dar rectifica si asta '' tema fiind inclusă.(premium)''.Pentru ca tu nu imi vei putea face niciodata mie de ex un site cu 15$ daca eu iti voi cere o tema premium care costa 50$.In rest toate cele bune.
Preţul de început - 15 euro. (temă base wordpress, nu premium.)
 
Lasa-ti omul in pace nu ii sctricati postul :) ))) Ps: @kosso pretul ti-a stricat tot postul dar rectifica si asta '' tema fiind inclusă.(premium)''.Pentru ca tu nu imi vei putea face niciodata mie de ex un site cu 15$ daca eu iti voi cere o tema premium care costa 50$.In rest toate cele bune.
[HASHTAG]#Alex11B[/HASHTAG] - Ai dreptate
 
' tema fiind inclusă.(premium)'
Ce am inteles eu din posta a fost:
Omul instaleaza pentru tine wordpress, apoi install si cred ca config la thema ta premium cumparata, nu realizata de el. Mai instaleaza o serie de pluginuri care vrei tu sau crede el ca trebuie, ceva setari seo, care in general le face pluginul.
Pentru asta el te taxeaza cu 15 euro.
NU face el themele, pluginuri, chestii custom.

cel putin asta am inteles eu din postare si daca nu este asa, atunci sa ma corecteze.

Indiferent la ce se refera, postarea lasa de dorit si am discutat despre asta de multe ori. Totul e confuz si nu arata profesionalism.
 
Realizez servicii web orice nisa pe platforma wordpress, tema fiind inclusă.(premium)
Asta inteleg ca aceasta este ****** si oferita catre client.
Ar trebui sa ofere ceva explicatii.
Cu alte cuvinte, vinde o thema ****** la 15 euro.
 
Realizez servicii web orice nisa pe platforma wordpress, tema fiind inclusă.(premium) Ofer instalarea platformei, web design(tema în sine+logo), configurare seo şi completarea prin pluginuri de bază.(ofer şi postări pentru doritori - conţinut unic)
Preţul de început - 15 euro. (fără temă premium)
Trimite-mi pe PM pretul pentru a transforma o tema wordpress non-responsive intr-una responsive! Si estimativ un timp cat ar dura.
 
Ce este asa de greu de inteles ???
Baiatu' iti instaleaza tema iti face configurarile care trebuie iti instaleaza pluginurile necesare si te ajuta cu seo...
Si daca este iti face si un logo...
Acesta fiind pretul pentru munca lui,hostul domeniul tema se plateste separat...
Sper ca ati inteles,totusi nu este un pret foarte mare odata ce se ocupa baiatu' de tot,insa aici depinde...
Cei cate stiu isi fac singuri cei care nu stiu apeleaza la altii ;)
Sper ca acum ati inteles,la ce s-a referit baiatul !!!
 
Loading...
Back
Sus