Raspberry pi 4

ciuperca

Member
Registered
Salut,
Mi-am achizitionat de curand un raspberry pi (varianta 8GB ram) in ideea de a-l transforma intr-un adblocker pentru telefon. Dar Youtube-ul nu a fost de acord cu asta, deci nu merge 100%. Aveti idee ce l-as mai putea pune sa faca? Ma gandesc ca sunt printre voi persoane care folosesc asemenea dispozitive pentru diverse chestii. M-ar ajuta mult comentariile voastre.
Multumesc! O seara faina!
 
Salut,
Mi-am achizitionat de curand un raspberry pi (varianta 8GB ram) in ideea de a-l transforma intr-un adblocker pentru telefon. Dar Youtube-ul nu a fost de acord cu asta, deci nu merge 100%. Aveti idee ce l-as mai putea pune sa faca? Ma gandesc ca sunt printre voi persoane care folosesc asemenea dispozitive pentru diverse chestii. M-ar ajuta mult comentariile voastre.
Multumesc! O seara faina!
Foloseste Youtube Vanced pentru android sau fa jailbreak la ios cu AltServer instalezi unc0ver si bagi youtube ++...
 
Salut,
Mi-am achizitionat de curand un raspberry pi (varianta 8GB ram) in ideea de a-l transforma intr-un adblocker pentru telefon. Dar Youtube-ul nu a fost de acord cu asta, deci nu merge 100%. Aveti idee ce l-as mai putea pune sa faca? Ma gandesc ca sunt printre voi persoane care folosesc asemenea dispozitive pentru diverse chestii. M-ar ajuta mult comentariile voastre.
Multumesc! O seara faina!
Pai depinde ce proiecte ai in cap cu el. Cu RPI poti face multe, ai control pe pinii GPIO, poti sa conectezi releuri pe pinii respectivi si sa ii controlezi direct din script. Poti sa faci automatizari, smart house, nas, webserver si lista continua...
 
Loading...
Back
Sus