RaftulCuFilme.Com - Filme Online Fara Reclame

4353

Multi utilizatori cu telefoane nu prea performante sau cu degete groase o sa dea click pe acel bec în loc să dea click pe skip ad, eu zic ca trebuie scos sau mutat
 
Ce a zis @Iurra838 plus ca la mine cel putin pe rezolutie de laptop iframeurile playerelor au scroll bar.
 
Stiu problema as vrea sa scot de tot acel buton dar inca incerc sa imi dau seama cum :)
Pune asta in in css
Cod:
span.BtnLight { display: none !important; }
 
4354

Un sfat ar fi sa rezolvi cu subtitrarile, plus sa poti modifica dimensiunea/culoarea etc. a fontului (am vazut ca la unele nu merge). Plus, nu stiu daca e de la mine, dar am intrat pe filmul Walkaway Joe sa testez player-ul si am selectat 1080p, dar se vede oribil..e un maxim 480p ce imi arata. Bafta cu site-ul si la cat mai multe vizite ;)
 
Site-ul ok dar muncesti degeaba daca le pui pe google drive
AM intrat pe filmul asta Attraction 2: Invasion si imediat am gasit sursa video a video-ului
Cod:
https://drive.google.com/file/d/1uB9BeZV4jn0V5oduhDdlIePZa3_8Q5kF/view?usp=drivesdk

Ori faci cumva sa ascunzi mai bine sursa ori folosesti alea gratuite ori iti iei un dedicat si le urci acolo
 
Orice player online pe orice host nu suporta subtitrari in format ANSI...de fapt suporta dar le rada deformate...ca sa nu iti mai bati capul cu subtitrari deformate ca in imaginea atasata,tot ce trebuie sa faci este sa le deschizi cu notepad si sa le salvezi in UTF8 si ai scapat de grija...si eu pateam la fel dar m-am documentat mai bine si acum ruleaza fara probleme...
 

Atașamente

  • b.png
    b.png
    264,1 KB · Vizualizări: 15
Loading...
Back
Sus