Putin ajutor Google Maps(Business)

whiteandblack

Active Member
Registered
Full Member
Acum cateva zile mi-am facut o locatie pe google maps pentru un magazin de electronice de il detin si am vazut ca nu mi-a cerut confirmare adresa
Acum am incercat sa fac si pentru altul si vad ca imi zice sa astept 14 zile ca sa imi trimita un cod de verificare ...aveti idee cum pot face alte locatii fara sa bag acel cod de verificare ?
 
Schimbi contul de google si ip-ul. O sa te lase asa, inainte cerea cod mereu, acum vad ca nu prea mai cere. Am un tip care isi pune ca locatie mereu langa un client de-al meu, la saptamana ii dau report sa il scot de acolo, ciudat rau :)
 
Din cate stiu poti adauga cate vrei insa trebuie confirmate.
Pe același cont nu te lasa pana nu confirmi una, pe conturi diferite poti adauga fara probleme insa in final tot trebuie confirmate sa apara in lista.
 
Din cate stiu poti adauga cate vrei insa trebuie confirmate.
Pe același cont nu te lasa pana nu confirmi una, pe conturi diferite poti adauga fara probleme insa in final tot trebuie confirmate sa apara in lista.
Pai ciudat este ca am facut una si apare in lista apare pe google la un anumit cuvant cheie care l am setat eu si fara sa confirm codu acela din plic de vine dupa 14 zile
Cum a zis si colegu mai sus
iulipwnz
Se poate cumva da nus cum am sa incerc faza cu ip
 
Nu cred că există. La toate adresele date pe un anumit business îți vor cere sa confirmi adresa cu acel cod trimis în plic la adresa menționată de tine. Este standard procedura
 
Loading...
Back
Sus