NeTestat PTCShare - ptcshare.com (Hibrid PTC/Revenue Share)

@luca santo Doar in prima zi au fost atatea. Oricum nu ai cum sa primesti mai multe daca nu ai destul BAP disponibil, eu am 190k din cumpararea de Bulk Ads.
Pe pagina de BAP bonus sunt niste praguri ce ajuta in a castiga mai mult BAP odata atinse:
"View 100 ads in total+25 BAP REWARD"
"Be our member 50 days +25 BAP REWARD"

Cea mai mare reclama pentru mine azi a fost de $3.1745 de la Achievement ad issue (Top 1%).
Combinat cu BAP groups ad issue (sunt in grupa 6) si Referrals ad issue, $7.71 in total.

9ffTDvN.jpg
 
Distributia de reclame de azi a fost surprinzator de mare.
$4.116 de la grupa 6, $4.375 de la top 1% APS si $2.9165 de la Top 15% Referral Ad Issue. Restul sunt reclame aleatorii.
$11.53 in total.
nP9B6sj.jpg


Depozitul meu initial este de $100 + reinvestitii.
58XemGb.jpg
 
In luna august (1-31) are loc o competitie de referrali.
Top 20 vor imparti un premiu de $1000!

De asemenea, meniul a fost schimbat un pic pentru a face navigarea mai usoara pentru membrii noi.
 
mai lasa-ne frate cu rahaturile astea. ca nu sta nimeni 5 ore sa dea click pe reclame pentru 0,1 euro. In loc sa cauti referali mai bine pune mana si fa ceva mai profitabil. Stai sa dai share la dovezi de plata de 0,5 euro pe 10 mii de forumuri mai mai sa pui mana pe 2 referali. Mai bine incearca pe grupuri de femei mature care sunt casnice poate acolo sa faci ceva. Cine pune botu la asa ceva ori e prost ori prost.
 
mai lasa-ne frate cu rahaturile astea. ca nu sta nimeni 5 ore sa dea click pe reclame pentru 0,1 euro. In loc sa cauti referali mai bine pune mana si fa ceva mai profitabil. Stai sa dai share la dovezi de plata de 0,5 euro pe 10 mii de forumuri mai mai sa pui mana pe 2 referali. Mai bine incearca pe grupuri de femei mature care sunt casnice poate acolo sa faci ceva. Cine pune botu la asa ceva ori e prost ori prost.
pai astia din asta fac bani in principal, din afiliati, ei doar promoveaza ca nebunii si dupa ce apuca pastreaza, daca e teapa ayaye, baga la promo alta platforma
 
Teapa nu e, insa nici bani multi nu se fac cu asa ceva (PTC), castigurile sunt infime, dar intru din obisnuinta si cel putin mai aflu din reclamele postate ce site-uri noi s-au mai lansat.

Intre timp am primit a 3-a plata.
5vuEbsY.jpg
 
Loading...
Back
Sus