PropellerAds payout 5$

Plata se face tot la 30 zile?
Au fost odata buni, dar pe europa au rate incredibile de mici comparativ cu ce se practica acum.
 
Inainte nu i-am folosit din cauza la minimul de plata, insa ii voi incerca iar daca au redus la 5.
Motivul presupun este sa aduca mai multi publisheri pentru ca lumea a inceput sa migreze.
Stiu o perioada cand unii faceau mii de euro pe luna cu ei, insa acum au migrat in alta parte ca nu mai scoteau.
 
Da plata se face tot la 30 de zile . Am vazut ca se discuta sa se schimbe la 7 zile dar cred ca o sa mai dureze.
Eu am sa mai incerc sa vad ce mai e de capul lor. Da erau buni, poate o sa isi mai schimbe din politica ca au bagat si nativ banner de vreo luna.
 
Da au fost discutii intense din cauza minimului de plata si vad ca sau tinut de cuvant si au schimbat minimul de plata.
 
In ultima vreme vad ca tot mai multi face-ti dublu post. CITITI REGULAMENTUL. Pana acuma am mai inchis ochii dar de acuma care face dublu post primeste SANCTIUNE.
Exista butonul
EDITARE .
 
Bine ca au micit ca aveam vreo 15 usd in cont la ei :)) Eu i-am folosit prin 2014, la ei am facut cart de payoneer.


doar ce am intrat la mine in panoul de control, si imi arata asa

Min. payout$ 100.00

si unde sunt banerele native? eu nu le gasesc...
Intri in setari la payment si micesti minimul de plata.
 
Dai "create zone" dupa ce intri in site pe care lai aprobat si o sa iti apara nativ banner, este chiar prima optiune. Si la plata cum a zis si @Susp3kt trebuie sa intri sa modifici suma de minim payment.
 
scuzele mele, greseala mea. Multumesc @Susp3kt ! Dar pentru banner native unde pot da, am incercat acolo la creare zona dar nu gasesc banner native...
 
Dai "create zone" dupa ce intri in site pe care lai aprobat si o sa iti apara nativ banner, este chiar prima optiune. Si la plata cum a zis si @Susp3kt trebuie sa intri sa modifici suma de minim payment.

dupa ce dau create zone prima optiune pentru mine Native Subscriptions , a doua Onclick (Popunder), a treia Interstitial, iar a 4 Smart link (Direct ads) ...
 
Daca nu iti apare , cred ca au un prag de monetizare ca sa iti vada traficul si daca il atingi iti da drumul la nativ banner. Stiu ca asa aveau inainte.
 
Cei de la Propller Ads iar au facut o modficare la timpul de procesare a platii si au introdus si la 7 zile.

6.1. Propeller Ads offers its Publishers a wide range of payment methods in order to provide convenient conditions for mutually beneficial cooperation.
Propeller Ads has the following payment terms:
  • Self-Service billing type:
    • for newly registered Publishers the very first payout may be proceeded not earlier 14 calendar days from the date the first campaign starts;
    • the second and the following payouts to be proceeded either on a weekly basis (every Thursday) with a Hold 4 days (e.g. if payment request has been filed through your personal account on Thursday, payment day will be Monday next week), or at Net 35 days basis. Payment terms variations available in Your personal account.
  • For Management service, Propeller Ads will payout Publisher's revenue at Net 35 days basis.
  • Minimum payment amounts:
    • wire transfers - min 1000 USD;
    • payment service providers - according to the limits set forth in your personal account subject to selected payment method.
 
Il aprobi singur. Ori urci un cod in head, ori descarci un fisier si il urci pe host. Adica asa e la mine ca am contul de multi ani, nu stiu daca si la cei noi e tot asa.
@AlexH daca probezi banner nativ as vrea sa iti spui pararea.
 
Eu nu am asa ceva. Oare dece?
 
Loading...
Back
Sus